Ucretsiz Yurtdışı Banka Hesabı Nasıl Açılır?


Ücretsiz Yurtdışı Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Türkiye’de yaşayıp, yurtdışında banka hesabı açmak isteyenler için derlediğimiz bu yazıda dileyen herkes ücretsiz olarak banka hesabı sahibi olabilecek. Birleşik krallık üzerinde bulunan bir bankacılık firması tarafından sağlanan hizmet kapsamında, dileyen müşteriler üye olup gerekli evrakları gönderdikten sonra belirli komisyon oranları ile banka hesaplarına sahip olmaktadır. Şimdi bu güzel haberi nasıl yapacağınıza yani ücretsiz yurtdışı banka hesabı nasıl açılır sorusunun yanıtına geçelim.
Transferwise doğrulamaTransferwise, adlı servis sizlere Almanya ve Birleşik Krallık lokasyonlu olmak üzere 2 adet hesap IBAN numarası açmaktadır. Yapmanız gereken tek işlem, Transferwise başvurusu için Transferwise.com adresine girerek hesap açmanız ve hesabınızı gerekli evraklar ile doğrulamanız. Kısa sürede sizlerde ücretsiz olarak yurtdışından ödeme alabilirsiniz. İstediğiniz zaman hesaplarınızdaki parayı Türkiye bankalarına aktarabilirsiniz.
Yaklaşık olarak 4 milyon kişi tarafından kullanılan Transferwise, Türkiye’de BDDK tarafından resmi olarak finansal hizmet sağlayıcısı olarak onaylı bir firmadır. Aynı zamanda Transferwise PayPal kullanımı mümkün olan hesap olarak dikkat çekmektedir. Yaptığımız testler neticesinde PayPal, Transferwise banka hesaplarına ödeme yapmaktadır. Çeşitli yerlerde kullanabileceğiniz kendi adınıza olan hesaplara dilediğiniz zaman para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Transferwise başvurusu ve onaylama işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir.
Transferwise Paypal Onaylama
Geri Kredi çekmek için kaç ay sigortalı olmak gerekiyor?
İleri Mobil Ödeme Nerelerde Kullanılır

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir