Neteller Kart Başvurusu

Neteller Kart Başvurusu Nasıl Yapılır ?

neteller hesabı nasıl açılır

Neteller kart başvurusu yaparken çeşitli sorunlar yaşandığını ve Türkiye'ye kartın gelmediği hakkında bir takım söylentiler meydana geldiğinden dolayı bu metini hazırladık. Neteller yurtdışı ödeme alma konusunda Türkiye'de bulunan Papara gibi faaliyet gösteren uluslararası ödeme alma şirketidir. Neteller hesabı nasıl açılır bilgileri ve kart başvurusu hakkında detaylar ile konumuza devam ediyoruz.

Kartınız olması ile birlikte dünya üzerinde bütün ATM'ler üzerinden para çekme işlemi yapabileceğiniz gibi alışveriş yapma imkanı da sunan Neteller kart, yurtdışından gelen parayı TL'ye çevirme imkanı sunmaktadır. Neteller ve Skrill ödeme ağları ile birlikte yurtdışı ve yurtiçi harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni bilgilendirme ile birlikte hesaplarınızı kullandığınız ay başına 5 dolar ücret alınmakta olduğunu bilmenizde fayda var. Çünkü alacağınız ilk ödemeden bu ücret anında kesilebilir. Neteller kart başvurusu yapabilmeniz için ilk etapta hesabınız yok ise Neteller hesabı açmak gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra kişisel hesabınız üzerinden Neteller kart için başvuru yapabilirsiniz. Kartın size ulaşması 1 ay gibi uzun bir süre sürebilir.

Türkiye'de yurtdışına satış yapmak için çözümler aslında PayPal'ın ülkemizi terketmesi ile birlikte artışa geçti. Yurtdışından online ödeme almak için Neteller hesabı ve Neteller kartı ile hizmet verebilirsiniz. Söylediğimiz gibi Neteller kart sahibi olduğunuzda dilediğiniz bankaların ATM'leri üzerinden USD/EUR olarak para çekebilir veya alışveriş yapabilirsiniz.

Neteller kartının avantajları sizlere özgür olarak alışveriş ve ticaret yapmanızı sağlamasıdır. Dilediğiniz ülkeden dilediğiniz an ödeme alabilmek ve paranızı kartınız ile harcayabilmek için sadece kayıt olmanız ve kart başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Her türlü yardım ve aklınıza takılan sorularınızı yorum bırakarak bizlerle paylaşabilir ve yanıt alabilirsiniz.

Hiç yorum yok