Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler 2019


Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler

Mobil ödeme kabul eden siteler olarak alışveriş yapabileceğiniz binlerce alışveriş sitesi bulunmaktadır. Mobil ödeme ile giyim , elektronik , oyun ödemeleri gibi birçok işlem gerçekleştirmeniz mümkün. Sizde mobil ödeme üye işyerleri bularak telefon ile alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken en önemli konu ise mobil ödeme yaptığınızda %50 oranında fazla ödeme yapmanız gerekiyor. Mobil ödeme komisyonsuz olsaydı belki günümüzde alışveriş yapmak için daha çok tercih edilebilirdi. Ancak acil durumlarda ve küçük ödemeler yapmanız gerektiğinde bu tür ödemeleri tercih edebilirsiniz. Mobil ödeme üye işyerleri olarak listemizden Turkcell , Türk Telekom ve Vodafone mobil ödeme nerelerde geçerli ve ne tür alışverişler yapabilirsiniz bulabilirsiniz.
Mobil ödeme ile alışveriş yapılan sitelerde dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz. Mobil ödeme ile alışveriş yaparken ayakkabı , giyim dahil birçok anlaşmalı üye işyeri bulabilirsiniz.
Hangi siteler mobil ödeme kabul ediyor işte o sitelerden bazıları ;

Mobil Ödeme Siteleri 2018

 • Mobilcadde Avea aboneleri için 40 TL, Turkcell için 35 TL ve Vodafone için 70 TL’dir. Mobil Ödeme hizmet bedeli 3 TL olarak belirlenmiş.
 • AklindaTut Turkcell ve Türk Telekom ile mobil ödeme kabul etmektedir. Ücretler ürün satın alırken belirtiliyor.
 • GameSatis tüm operatörleri kabul eden oyun sitesi  %82 oranında komisyon oranı ile oldukça yüksek seviyede kesinti yapmaktadır.
 • PerDigital oyun sitesi olarak tüm operatörleri kabul etmektedir ve 5TL mobil ödeme için 8,5TL talep etmektedir.

Komisyonsuz Mobil Ödeme Nasıl Nakite Çevrilir ?

Komisyonsuz mobil ödeme hizmeti olarak şuan Tuttur.com sitesi iddaa ve şans oyunları olarak hizmet verirken yaptığınız ödemeler için sadece sms ücreti kesmektedir. Bu şekilde şansınız yolunda gider ise paranızı nakite çevirebilirsiniz veya şans oyunları oynayan kişilerin hesaplarına yükleme yapabilir bu şekilde karşılığını kendinize alabilirsiniz.
Geri Sanal Kart Veren Bankalar
İleri Kredi çekmek için kaç ay sigortalı olmak gerekiyor?

1 Yorum

 1. Avatar
  Aralık 19, 2018
  Cevapla

  Nasıl nakit alırım

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir