Avukatlara Özel Kredi


Avukatlara Özel Kredi

Avukatlara özel kredi kampanyası ile bankalar Avukatların yanında. Bankalar sürekli yada Avukatlar günü yaklaştığı zamanlarda Avukatlara özel kredi kampanyası düzenlemektedir. Avukatlar için resmi olarak 5 Nisan Avukatlar günü için ve sürekli olarak kredi kampanyaları mevcuttur.
Avukatlara özel kredi olarak genelde icra borç ve değişik davalara bakan kişilerde olsalarda,kredi çekmek için her zaman alacaklılar gibi değiller. Elbette avukatlar için özel kredi kampanyaları düzenlenmelidir. Halk arasında dışlanma ve insanların işleri bozulduğundan avukat kelimesi halk arasında pek duyulması istenmeyen ve konuşmalarda geçilmesi istenmeyen bir durum olarak karşımıza çıkar. Ama hepimiz insanız ve ihtiyaçlarımız var. Ülkemiz ve milletimiz için adalet için bir çok fedakarlıklar yapan avukatlar için özel kredi kampanyası çok anlamlı olmuştur.
İlginizi çekebilir ; Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Avukatlara Kredi Kolaylığı

Avukatlara özel kredi, avukatlara kredi kolaylığı sunarken ayrıca ihtiyaç ve konut kredisi çekmek için başvuru yapabileceğiniz esnek ve rahat ödeme koşulları bulunan kredi kampanyaları içinde stajyer avukat ve baro aidat kredisi başvurusu yapmanızda mümkün oluyor.
Bankalar 3 ayrı alanda Avukatlara özel kredi kampanyası düzenlemektedir. Bunlar ;
  1. Avukatlara Özel Kredi
  2. Stajyer Avukat Kredisi
  3. Baro Aidat Kredisi
Bu tür avukatlara özel kredi başvurularınızı altta bulunan bankalara belirtmiş olduğumuz zamanlarda başvurabilirsiniz.

Hangi Bankalar Avukatlara Özel Kredi Veriyor ?

  • Akbank Avukatlara Özel Kredi – Nisan ayında başvuru kabul ediyor
  • Denizbank Avukatlara Özel Kredi -Nisan ayı sonuna kadar başvuru kabul etmektedir.
  • Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi – Sürekli başvuru yapılabilir
  • TEB Avukatlara Özel Kredi – Sürekli başvuru yapılabilir.

Avukatlara Özel Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Avukatlar günü kredisi kampanyaları incelememize Akbank ile başlayalım. Akbank avukatlar gününe yakın zamanlarda 5 Nisan tarihine yakın sıralarda Avukatlara özel kredi kampanyasını başlatmaktadır. En son kampanyasında 120 aya varan konut kredisi yüzde %1,12 faiz oranı ile başlatılmıştı. Şu an başvuru alımları kapalı görünsede banka ile temasa geçip güncel bilgi alabilirsiniz.
Denizbank avukatlara özel kredi kampanyası güncel olarak devam etmemektedir. Ancak yapılan en son kampanya 100,000 TL’ye kadar 48 ay vadeli avukatlara özel kredi ve stajyer avukat kredi limiti 7,200 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca stajyer kredisi başvurusu yapanlara ek 6 ay erteleme imkanı sunulmuştur. Böylece Stajyer avukata kredi veren banka olarak Denizbank ve TEB bankaları uygundur diyebiliriz.
Vakıfbank avukatlara özel kredi kampanyası güncel olarak aktif görünmektedir. Başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Güncel faiz ve bilgilendirme yapılmadığından dolayı an itibari ile müşteri hizmetlerinden güncel bilgi alabilirsiniz.
TEB Avukatlara özel kredi kampanyası güncel olarak aktif görünmektedir. Başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yapılan son döviz ve kur dalgalanmalı sebebi ile başvuru için müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Ayrıca Avukatlara özel kredi veren bankalar dışında , kampanya bulunmasa dahi Memurlara özel kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bankalar siz devlet çalışanları için elinden geleni yapmaktadırlar.

İlginizi çekebilir ; Kamu Çalışanlarına Faizsiz Kredi

Geri Neteller Kart Başvurusu
İleri Kredi Faizleri Düşen Bankalar

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir