Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 2019

Kredi Kartı Borcu Olanlara Kredi

ziraat borç kapatma kredisi
Kredi kartı borç kapatma kredisi


 Kredi kartı ve geriye dönük ödemelerinde zorluk çeken vatandaşlar için Ziraat Bankası tarafından kredi başvurusu yapılmaya imkan sunulmaktadır. Resmi olarak açıklanan ve başvuru alımına başlanmış olan Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusu yapmak için şubelerden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası tarafından vatandaşların sadece kredi kartı borcu yapılandırma işlemi yapılması sayesinde rahat ve esnek ödeme şartları sunulmaktadır. Kredi kartı borcu olanlar için Ziraat bankası 60 aya varan vadeler ile ve çok düşük faiz oranları ile vatandaşların bütün bankalar üzerinde olan borçlarını ödüyor ve vadeli rahat şekilde ödeme planı sunmaktadır. Bankalar eski yıllardan bu zamana kadar borç kapatma kredisi başvurusu yapıldığında kolay olumlu yanıt vermiyordu. Ziraat Bankası tarafından yapılan destek ile birlikte 60 ay ve 1.20 faiz oranı ile borçlarınızı tek bir bankada birleştirmeniz mümkün olacaktır.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi şartları olarak pek fazla istenilen evrak bulunmuyor. Kredi kartı ekstreniz ile birlikte banka şubelerini ziyaret ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Borç Kapatma Kredisi Başvuru Şartları

  • 31 Aralık 2018 tarihinden önce olan tüm borçlarınız için geçerlidir.
  • Borcunuz olan bankadan kredi kartı hesap özetinin 31 Aralık 2018 tarihinden sonraki belgesi
  • 18 yaşından büyük olmak ve aylık gelir belgesi
Bilgileriniz ile birlikte Ziraat bankası şubelerine giderek kredi kartı borcunuzu anında kapatabilir ve çok uygun faiz oranları ile geri ödeme yapabilirsiniz. Özel bankalar haricinde Ziraat Bankası borç kapatma kredisi devlet tarafından desteklenmekte olduğundan dolayı hiçbir şekilde daha uygun borç kapatma kredisi bulunmamaktadır.Hiç yorum yok