Papara Hesabı Nasıl Kullanılır ?

Papara Hesabı Nasıl Kullanılır

papara hesabı açmak
Papara hesabı nasıl kullanılır

BDDK lisanslı olan elektronik ödeme servisi olan Papara, yurtiçi para transferi ve alışverişleriniz için sizlere ödeme altyapısı sağlayan bir Türk şirketidir. Bankalar ile ortak anlaşması bulunan ve satışını yapmış olduğu Papara kart ile birlikte dilediğiniz an ve dilediğiniz yerde kullanım yapmanıza imkan sunmaktadır. Üye olup kısa sürede hesabınızı kullanmaya başlayabileceğiniz Papara, üyelik için herhangi bir ücret talep etmiyor. Sadece para çekme işlemleriniz için sizlerden ücret tahsil etmektedir.

Papara Hesabı Nasıl Açılır ?

Papara hesabı açmak için basit bir şekilde Papara kayıt ol internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kimlik bilgilerinizi, cep telefon numaranızı ve kişisel posta adresinizi girmeniz istenmektedir. Böylelikle 1 dakikadan kısa bir sürede hesabınız aktif duruma gelmektedir. Papara mobil uygulama ve tarayıcı üzerinden erişim imkanına sahip olduğundan dilediğiniz gibi üyelik açabilirsiniz. 

Papara Ücretleri Nelerdir ?

Konumuzda bahsettiğimiz gibi papara hesabı açmak oldukça hızlı ve basit olsa bile aklımıza hep Papara ücretler nedir ve kesintiler  hakkında bilgimiz olmasını isteriz. 

  • Papara hesabı üzerinden paranızı banka hesabınıza transfer etmek istediğinizde sadece 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Papara hesabınızdan farklı bir Papara hesabına para transferi ücretsizdir.
  • Papara ile alışveriş yaptığınızda sizlerden ek bir ücret alınmaz.
  • Papara hesabınıza Papara kart başvurusu yaptığınızda, Papara hesabınızdan Papara kartınıza para çekmek ücretsizdir. Ancak Papara kart ile banka Atm'leri üzerinden para çekmek ücretlidir.
Papara hesabı açmak ve kullanmak için ek bir ücret ödemezsiniz. İşlemleriniz için ücret talep edildiğinde sizlere mutlaka bilgisi verilecektir.

Papara Nerelerde Geçerli ?

Papara nerelerde geçerli diye araştırma yaptığımızda birçok anlaşmalı internet sitesi bulabilirsniniz. Bizlerde bu tür Papara ile ödeme kabul eden siteler için sizlere bildiğimiz firmaları paylaşıyoruz.

papara geçen sitelerpapara kullanılan siteler

papara kullanılan siteler

Hiç yorum yok