Avukatlara Özel Kredi 2019

Avukatlara Özel Kredi 2019

Avukatlara özel kredi 2019
Avukatlara Özel Kredi 2019

Avukatlara özel kredi imkanı sağlayan bankalar tarafından özel olarak hazırlanan kampanyalar ile avukat ve devlet personellerine özel kredi ihtiyaçlarında daha fazla kredi seçeneği sunmaktadır. Genel olarak 5 Nisan Avukatlar gününe özel kredi kampanyaları, bankalar tarafından tercih edilen zamanlarda kampanya olarak duyurulmaktadır.

Avukat olarak çalışan ve insanların binlerce sorunu ile ilgilenen kişilere bu tür ayrıcalıklı kredi kullandırılması güzel bir düşünce olduğunu belirtebiliriz. 2019 yılı içinde bankalar avukatlara özel ihtiyaç kredisi sunmaya başladı. Bunun yanı sıra, Stajyer avukat kredisi imkanı sunan bankalar, Stajyer eğitim gören ve avukat olmadan önce bankaların sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Stajyer avukat kredi çekebilir mi sorusuna böylelikle olumlu olarak yanıt vermiş olduk. Stajyer avukat olan tüm kişiler bu kredi başvurusunu gerçekteştirebilir. Bu konudan sonra avukatlık stajyer kredisi ne zaman yatar sorusuna yanıt arayabilirsiniz. 

Stajyer Avukat Kredisi 2019 Ne Kadar

TBB stajyer kredisi 2018 yılı için  14.000 TL kredi başvurusu yapmanıza izin veriyordu. 2019 yılı için güncel olarak miktar henüz belirtilmemiştir.

Bankalar tarafından sunulan kampanyalar içeriğinde, Baro aidat kredisi ile avukatların tüm ihtiyaçlarına özel kampanyalar sunularak, devletimize ve milletimizin geleceğine katkıda bulunulmaktadır. Bu sebeplerden dolayı avukatlara özel kredi kampanyası tamamen genişletilmiş ve bu konuda bankalar tarafından esnek davranılan özel bir kredi türü olmuştur. Böylelikle baro aidat kredisi veren bankaları incelemeniz ve konumuzun devamında bilgi almanız önerilir.

Peki hangi bankalar avukatlara özel kredi kampanyasını başlattı?

Denizbank Avukatlara Özel Kredi

Denizbank afili bankacılık sloganı ile hizmetini çeşitli alanlarda sürdürmeye devam ediyor. Avukatlara özel kredi ve avukat olan kişilerin hangi banka ile çalışması gerektiği sorusuna tam olarak yanıt verebilen banka ile avukat olmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Peki Denizbank avukatlara özel bankacılık hizmeti neleri kapsıyor?
  • Bireysel danışmanlardan öncelikli hizmet
  • Mevduat ve kredi işlemlerinde özel faiz oranları
  • Özel güvenlikli araçlar ile ücretsiz nakit taşıma
  • Ücretsiz kiralık kasa
  • Havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde %50 bonus
  • Türkiye'nin her yerinde Pazar kahvaltılarınız için %20 bonus
  • Türkiye'nin her yerinde haftasonu tiyatro ve sinema binetlerinde %30 bonus
  • Türkiye'nin restoran, cafe ve otel hizmetlerinde çeşitli indirimler
  • Dry Center kuru temizleme hizmetleri için %20 indirim
Avukatlar için özel olan kredi ve bankacılık hizmetlerini kullanmanız ile birlikte birçok avantajı elde etmiş olacaksınız. Bilmenizi isteriz ki avukatlar daha uygun kredi kullanabilirler. Bu sebepler dışında çeşitli kampanyaların sahibi olabilirler. 


Hiç yorum yok