Enpara Şirketim Nedir? Avantajları Nelerdir?


Enpara Şirketim Nedir ?

enpara şirketim nedir
Enpara Şirketim Avantajları
Finansbank altyapısı ile hizmet veren yeni nesil dijital bankacılığın marka ismi olmayı başarmaya devam eden Enpara, şirketlere özel bankacılık hizmeti kapılarını araladı. Anlaşmalı şirketler olarak Enpara tercih edildiğinde, birden fazla ek avantaj ve fırsatlar şirketiniz için sizlere olumlu kazançlar sağlayacak durumda. Enpara, uzun zamandır bireysel müşterileri için diğer bankaların yapmadığı avantajlı fırsatları günümüze kadar taşımayı başarmış ve yeni çizgileri ile şirketlere yeşil ışık yaktığını, bu sayede kazançlar ve bazı bir takım ek ücretlerden firmaları kurtaracak şekilde planlamış durumda artık firmalara özel bankacılık hizmeti sunmaya başladı.
Şirket hesabı açtığınızda, diğer bankalara oranla çeşitli indirimler ve avantajlar sağlanmakta olacağından, şirketinizin gelirlerinde önemli düzeyde artışlar görebilirsiniz. Birçok firma şirket hesabı nasıl açılır ve ücretlerini sormakta ve net olarak internet siteleri üzerinden net bilgi alamıyordu. Enpara.com sayesinde artık şirketler için açılacak hesaplar için ücret öğrenme sorununuz kalmayacak. Geçmiş yıllara göre en avantajları bankacılık hizmetleri içinde ilk sıralarda yer alan Enpara, daha fazla büyümeye ve avantajlar sunmaya devam edecek gibi görünüyor.

Enpara Şirketim Avantajları Nelerdir ?

Enpara, şirketler için yapmış olduğu avantajlar olarak oldukça kullanışlı ve sizleri daha çok masraftan kurtarmayı ön planda tutmuştur. Şirket hesabı avantajları olarak en fazla göze çarpan ve dikkat çeken avantajlar şu şekildedir;
  • Maaş, fatura, vergi/SGK gibi ödemeleri ücretsiz şekilde yapabilirsiniz.
  • Şirketin boşta duran parası için her zaman faiz ödenir.
Bu avantajlar ile birlikte Enpara Şirketim üyelik sözleşmesinde hiçbir şekilde havale ve eft için ödeme alınmayacağı açık şekilde belirtilmiştir.

Havale ve EFT Ücreti Almayan Banka

Bilgilerimiz neticesinde, şirket hesabı olup ödeme yapan firmalar, ödeme yaparken ve bazı işlemler yapıldığında ücret ödemesi gerekmektedir. Bazı sıkıcı kesintilerden ve oluşan fazla ödemelerden kurtulabilmek için Enpara Şirketim avantajları sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.
Enpara, bireysel müşterileri için havale ve eft ücreti almadığı gibi, Enpara şirketim başvurusu yaptığınızda sizlerde bu kampanyadan yararlanmış olacaksınız. Sürekli ödeme yapan bir firma iseniz, masrafsız havale ve eft göndermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Başvuru Süreci Nasıl Tamamlanır ?

Enpara şirketim başvurusu yapmak için sadece enpara.com sitesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Firmanıza kadar gelecek olan Enpara.com  sizlere kendisi gelip sözleşme yapmaktadır. Bankaya gidip hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, kısa süre içinde işlemleriniz yapılacak ve sizlerde Enpara Şirketim ile çalışmaya başlamış olacaksınız. İş yerine gelen temsilci, sizlere tüm avantajları paylaşacaktır. Başvurunuzu internet sitesi üzerinden yaptıktan sonra temsilciler sizleri ziyaret edecek ve işleminizi yapacaktır.
Geri Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 2019
İleri İŞKUR Kurslarına Katılım Koşulları Nelerdir

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir