Kripto Paralarin Düşüşü Yatırım Sinyali mi?

bitcoin en düşük fiyatNeredeyse bütün kripto paralar, Aralık ayına büyük düşüşlerde giriş yaparken, yılbaşına doğru kripto paraların yükseliş sinyalleri belirgin olmaya başlıyor. Tüm kripto paraların düşüşünü Bitcoin ile orantılı olarak gözlemliyoruz. Kripto paralar yükselişe geçecek mi?. Bitcoin son zamanların en büyük düşüşünü yaşayarak 15 Aralık 2018 tarihinde 17.076 TL'den işlem gördü ve yavaşça yükselme sinyalleri vermeye başladı.
Bu düşük zamanlarda yatırım sinyalleri veren Bitcoin, yükselişi ile birlikte diğer kripto para birimlerinde hareketliliklere sebep verdiği düşünülüyor.

Kripto para yatırımcısı olurken tüm risk ve analizleri yapmanız ve kesin kazanç vaadinde bulunanlara inanmamanız önerilir. Bitcoin yükselişi 2019 yılında devam edecek olursa bu rakamları daha önce yaşadığımız gibi görme olasılığımız elbette vardır. Düşüş ve yükselişten sonra diğer kripto para birimleri(altcoin) daha kolay madenciliği yapılabildiği ve kazanıldığı gibi borsalar üzerinde Bitcoin takası yapılabildiği için tercih edilmektedir.

Litecoin, Ripple, Ethereum gibi Bitcoin'e rakip olan kripto paralar, Bitcoin'e göre daha kolay üretilebiliyor. Bulut madencilik şirketleri ile sözleşmeli sunucu sahibi olabilir ve dileyen herkes kripto para madencisi olabilir. Bunun için hiçbir bilgi bilmenize gerek kalmadan sizin adınıza madencilik hizmeti verilmektedir.

Bitcoin madenciliği günümüzde üretimin zorlaştığı ve neredeyse bitmek üzere olduğu bu dönemde, yüksek maliyetler sebebi ile bitcoin kazanmak isteyenler sanal madencilik şirketlerini tercih etmektedir.  Kripto para sahibi olmak isteyen herkes dilediği miktarda güvenli kripto para borsaları üzerinden yatırım yapabilmekte olup ayrıca, ücretsiz bitcoin kazandıran servisleri kullanıp küçük çaplı yatırımlar yapabilmektedir.

Ücretsiz bitcoin kazanmak için çeşitli kampanyalar ve yeni açılan borsalar ile birlikte akım halinde kripto paralar dağıtılmaya devam ediyor. Bitcoin gibi tarihe adını altın harfler ile yazdıran ve uzun yıllar boyunca akıldan çıkmayan kripto para birimleri, bir gelenek halinde coin dağıtıyor yada borsalar tarafından üye olma karşılığı sizlere hediye ediliyor.

Hiç yorum yok