Ecopayz Nedir? Ecopayz Hesabi Nasil Acilir? Ecopayz Hakkindaki Tüm İslemler


Uluslararası bankacılık sistemine dayanan Ecopayz, müşterilerine güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ecopayz nedir ne değildir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyarak kafanızdaki tüm soru işaretlerine bir yanıt bulabilirsiniz.
Dünyanın her yerinden alışveriş yapmanızı sağlayan, uluslararası ödeme sağlayıcısı olan Ecopayz, minimum maliyetler doğrultusunda tüm yurtiçi ve yurtdışı hesaplara para aktarmanızı kolaylaştıran bir bankacılık sistemidir.
Ücretsiz olarak açacağınız Ecopayz hesabı ile tüm bankalara transfer işlemlerini yapmanızı sağlayan bu sistemi, mobil üzerinden de kullanabilir ve MasterCard kabul edilen tüm alışveriş sitelerinde online olarak kullanabilirsiniz.

Ecopayz Hesap Açma

Ecopayz hesabı nasıl açılır diyorsanız, bu konuda sistemin kendi web sitesini kullanabilirsiniz. Sitede bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Burada sizden adınız, soy adınız gibi güncel ve standart bilgileriniz talep ediliyor. Ardından hesabınız için güvenlik adımlarını tamamlamalı ve doğrulama işlemlerini yerine getirmelisiniz. Tüm bu işlemler yaklaşık olarak birkaç dakikalık zamanını alacaktır. Hesabını etkinleştirmek adına sistem tarafından bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada sizden istenilenleri tamamladıktan sonra hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Ecopayz Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Ecopayz hesabınıza para yatırmak için iki farklı seçenekten faydalanabilirsiniz. Sistem tarafından ilk para yatırım işleminiz için belli bir limitte işlem yapmanız istenecektir. İlk para yatırım ve çekme işleminizden sonra bu limit ortadan kaldırılacaktır.
Hesabınıza para yatırmak için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bir diğer işlem ise banka havalesi ya da EFT yöntemidir. Inpay veya Garanti Bankası aracılığıyla havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemi için size referans numarası verilecektir. Bu referans numarasını işlemi yaparken açıklama kısmına yazmayı unutmayın.
Ecopayz hesabından para çekme işlemi için de yine aynı seçenekleri kullanabilirsiniz. Paranızı kredi kartınıza aktarabilir ya da banka havalesini kullanabilirsiniz.

Ecocard Aktifleştirme İşlemi

Ecopayz hesabı açtıktan ve hesabınıza doğrulama işlemi yaptıktan sonra tarafınıza gönderilen 16 haneli Ecocard numarasıyla kartınızı aktifleştirebilirsiniz. Yurtdışından ödeme alma veya yurtdışı para transferleriniz için kartınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu 16 haneli numarayı web sitesi aracılığıyla hesabınız bölümünde yer alan Ecocard kısmına girmek olacaktır.


Hiç yorum yok