Blockchain'den Ücretsiz 25 Dolar Stellar Kazanma Fırsatı

stellar nedir

3 Ocak 2009'da başlayan Bitcoin ağı ile birlikte, internet üzerinden para kazanmanın imkansız olduğunu düşünenlerin fikirleri günden güne değişiyor. Sonrasında Bitcoin'in yüksek miktarlara çıkması ve Bitcoin.com sitesinin sahibinin bile elindeki tüm coinleri satması ile birlikte son olarak Bitcoin hızlı düşüşler yaşayarak trendini kaybetmişti.

Stellar Nedir ?

Stellar, Bitcoin gibi işlem gören ve Stellar logosunun değer kazanabilecek bir coin gibi ifade edildiğini görmekteyiz. Bitcoin gibi uçacak ve zengin edebilecek bir para birimi olarak görülmekte ve akıllara kazınmaktadır. Bu uzaya çıkan bir uzay mekiği. Bizlere ilerleyen zamanlarda değerinin gerçekten artacağını anlatmaya çalışıyor. En çok kazandıracak kripto para birimi her zaman en çok tercih edilen olmaktadır. Bitcoin gibi öyle değil mi? Olmayacak bile olsa 25 dolar Stellar kazanıp bir köşede bekletmek fena bir fikir sayılmaz.

 Elbette bir sanal para biriminin bu kadar değerli olmasının sebepleri arasında kazım gücü ve üretilecek olaran coin miktarının sınırlı olması. 21 milyon adete kadar üretilebilecek olan Bitcoin, son üretim aşamalarına geldikçe, ekipman ekran kartı fiyatları ve miner diye belirlenen kazım gücü (Hashrate) oranları düşmesinden ötürü Bitcoin yinede değerli bir sanal para birimi olarak kullanıma ve üretime devam etmektedir.

Bitcoin'in çıkmasının ardından farklı isimlerde ve aynı mantık ile çalışan para birimleri türemeye başladı. Ancak Bitcoin'den farklı tüm para birimleri bu zamana kadar asla Bitcoin fiyatını geçemedi. Çoğu zaman Bitcoin ile orantılı yükseliş ve düşüşler sergileyen Altcoin diye tabir edilen kripto para birimleri, günümüzde yeni akımlar ve ilerleyen dönemlerde yeni coin milyonerleri oluşması için yatırımcılara kapı açmaktadır.

Bitcoin hesap cüzdanı ve para transferi sağlamakta olan Blockchain, son olarak Stellar adında olan kripto para birimi dağıtmaya karar verdi. Hemde 125.000.000 dolar değerinde Stellar. Dünya genelinde kişi başına 25 dolar Stellar kazanma imkanı sunan Blockchain, bu kripto para birimini kazanmak isteyenler için sadece hesaplarını doğrulamalarını (yani kimlik göndermenizi) talep etmektedir.

Ücretsiz kripto para kazanmak için çeşitli internet siteleri ve coin sağlayıcıları kampanyalar ve dağıtımlar yapmaktadırlar. Bu kampanya ve dağıtımlar ile ücretsiz coin kazanma fırsatı olmaktadır. Blockchain Stellar dağıtımı ile 25 dolar değerinde coin dağıtımından faydalanabilmeniz için acele etmenizde fayda var.
25 dolar stellar blockchain

25 Dolar Stellar Nasıl Kazanılır ?

  • Blockchain.com internet sitesi üzerinden bir adet hesap oluşturulur
  • Oluşturulan hesap doğrulanması için belgeleriniz gönderilir
  • Buradan Ücretsiz Stellar tıklayarak, gideceğiniz adres üzerinden mail adresinizi yazmalısınız
Kimlik doğrulamanız onaylandıktan kısa bir süre sonra 25 dolar değerinde Steallar, Blockchain hesabınıza tanımlanır ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Stellar kazanmak için mutlaka Blockchain mail adresinizi yazın ve doğrulama esnasında üye olduğunuz isim soyisim ile aynı olaran kimlik bilgileri ile doğrulama adımını tamamlayın.

Hiç yorum yok