Bitexen 25 Exencoin Dagitiyor

Bitexen Kripto Para Borsası ve Exencoin


exencoin kazan
Bitexen Logosu
Bitexen Nedir? Güvenli kripto para borsası olarak Bitexen Teknoloji Anonim Şirketi tarafından halka sunulan ERC20 token olarak adlandırılmış olan, Ethereum altyapısı ile kullanılan ayrıca Blockchain üzerinde basılan bir kripto para birimi olan Exencoin, Bitexen borsası üzerinden halka dağıtılmaktadır. Toplamda 15 milyon adet Exen dağıtılacağını belirten Bitexen, dağıttığı tüm coinleri geri almayı taahhüt etmektedir.  Yeni açılan borsalar bu şekilde kampanyalar düzenleyerek müşteri kazanma amacı içinde olmaktadırlar. Dağıtılan 17 TL değerinde coin ancak, bunu referans sistemi ve yatırım amaçlı düşündüğünüz zaman ücretsiz kripto para yatırımı yapmış olacaksınız. Ücretsiz coin veren siteler araştırmamızda yerli borsalara yer vermek istedik.
Peki nasıl Exencoin kazanabilirsiniz?

Exencoin Nasıl Kazanabilirim?

Exencoin kazanabilmek için Bitexen resmi borsasına üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra kimlik ve adres bilgilerinizi doğrulayarak hesabınızı onaylatmanızın ardından ücretsiz Exencoin hesabınıza tanımlanır ve dilediğiniz gibi harcama ve takas yapabilirsiniz.

Bitexen Borsası Güvenli mi?

Bitexen güvenilirmi? Bitexen resmi bir kripto para borsası olarak faaliyetlerine başlamış ve güvenirliği adına bazı bilgilerini müşterilerine sunmayı başarmış bir borsadır.

Bitexen Teknoloji A.Ş.
Mersis No : 0178118956900001
Ticaret Sicil No : 136687-5
Vergi Dairesi : Sarıyer
Vergi No : 1781189569
* Resmi sitesi üzerinde yayımlanan bilgilerdir.

Makalemizi yazdığımız esnada her doğrulanmış üyelik başına 25 Exen ödül kazanmaktasınız. İlk 40.000 kişi içinde olduğunuzda 25 Exen güncel kur ile 17 Türk Lirasına değer coin kazanabilirsiniz. Bizler borsaya üye olarak testini yaptık ve evet 25 Exen hesabımıza tanımlandı. Sitemiz üzerinde denenmemiş hiçbir kampanya paylaşılmaz.

Bitexen Referans Sistemi İle Para Kazanabilirsiniz

Bitexen borsasına üye olduktan ve hesabınızı doğruladıktan sonra, Exencoin kazanacağınızı zaten belirtmiştik. Ayrıca bu süreçten sonra hesabınızdan referans linki alabilir ve üye olmasına yardımcı olduğunuz her kullanıcı için ek olarak 25 Exen daha kazanabilirsiniz.

Hiç yorum yok