Berminal Nedir?


Bir kripto-haber ve kripto-ticaret merkezi olan Berminal, akıllı telefonlar üzerinden kullanarak “Berm” kazanabileceğiniz uygulamalardan birisidir. Kendi kripto para birimi bulunan uygulama, bu para birimiyle kullanıcılarına birçok hediye sunmakta ve büyük ödüller ile kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarının “Berm” kazanmasını sağlamaktadır.
Uygulamanın yazımızın giriş kısmından da anlayabileceğiniz gibi kripto para birimi Berm olarak geçmektedir. Uygulama yapmış olduğu ödül ve kampanyalarda 5.000 $ değerinde Berm dağıtmaktadır.
Her 100 Berm uygulama içerisinde 5 $ yapmaktadır. İlk kez üyelik oluşturduysanız ve arkadaşınız tarafından davet edildiyseniz, arkadaşınızın sizlere vereceği Berminal üyelik kodu sayesinde 100 Berm kazanabilirsiniz. Üstelik bu Berm miktarını hem siz hem de arkadaşınız kazanacaktır.
Uygulamanın Türkçe dil desteği henüz bulunmamaktadır. Hem iOS telefonlar için hem de Android telefonlar için uyumlu olan Berminal uygulamasında yer almak için yapmanız gereken adımlar ise şu şekilde yer almaktadır:
  1.   Kullanmış olduğunuz işletim sisteminin uygulama mağazasından uygulamayı bulup indirin.
  2. Uygulama yüklendikten sonra uygulamayı açın.
  3. Açmış olduğunuz uygulamada karşınıza gelen ekranda “Create Account” kısmına basarak kayıt olun. 
  4. Kayıt aşamanızda sizlerden telefon numaranız istenmektedir. Ülke kodunu girmeyi unutmayın.
  5. Telefonunuza uygulama tarafından şifre yollanacaktır. Bu şifreyi girdikten sonra kendinize ait bir kullanıcı adı (username) oluşturun ve mail adresinizi yazın.


Nasıl Berm Kazanılır?

Uygulamaya kayıt olduktan sonra sizlere bir kod verilecektir. Bu kod üzerinden arkadaşlarınız arasında 100 Berm kazanmak için yapmanız gereken “Me” kısmına tıkladıktan sonra “Reedem Tokens” bölümüne tıklamak ve arkadaşınızın vermiş olduğu kodu bu alana girmek olacaktır.
Uygulama içerisinde kullanıcılara bazı testler (quiz) verilmektedir. Bu testlerde doğru cevapladığınız her cevap için 20 Berm kazanabilirsiniz. Aynı şekilde kripto para haberlerini okuyarak bu haberlere yorumunuzu


Bull ya da Bear şeklinde belirterek 20 Berm daha kazanabilirsiniz.
Berminal uygulaması içerisindeki quiz ve bull/bear seçeneklerini yaparak günde en fazla 50 Berm kazanma hakkınız bulunmaktadır. Bunlar haricinde uygulamanın “Rewards” bölümüne girerek “BTC” tahminleri yaparak en yakın tahmini sunduğunuzda Berm kazanabilirsiniz. Twitter hesabınızı aktif ederek ve tweet atarak her atmış olduğunuz tweet için 30 Berm kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Hiç yorum yok