2019 Emekliye Promosyon Veren Bankalar


Geçen yıl yürürlüğe giren emekliye promosyon ücreti bu yıl 600 TL’ye kadar çıkıyor. Bankalar tarafından verilen promosyon ücretinden faydalanabilmek için 3 senelik maaş döneminizle sözleşme yapmanız gerekiyor. Peki kim ne kadar promosyon ücreti alabiliyor?
Maaş tutarına göre değişkenlik gösteren promosyon ücreti için bankalar tarafından 2019 yılına ait ücretler belirlendi. İşte bankalar tarafından belirlenen promosyon ücretleri!

Denizbank

3 yıl maaş taahhütü verdiğiniz zaman Denizbank 450 TL’ye varan promosyon ücreti vermektedir. Aynı zamanda emekli maaşını Denizbank’a taşımak isteyen kişilere yardım edenler için 100 TL’de nakit promosyon vermektedir. Emekli maaşını Denizbank’tan almak isteyen müşterileri için banka tarafından kredilere özel faiz oranları sunulmakta, otomatik ödeme talimatı verildiğinde doğalgaz faturalarında 3 ay boyunca yüzde 10 indirim yapılmaktadır.

Akbank

2019 emekliye promosyon ücreti veren bankalar listesinde Akbank’ta yer alıyor. 450 TL’ye varan promosyon ücretinin yanı sıra banka tarafından verilen ek promosyonlarda ayda 2 kez başka ATM’ler aracılığıyla ücretsiz para çekme, ücretsiz para aktarma işlemleri ve bireysel kredilerde düşük faiz oranları yer alıyor.

Garanti Bankası

450 TL’ye varan promosyon ücreti ve 150 TL değerinde ek bonus veriliyor. Paramatik ATM’leri aracılığıyla tek tuş yardımıyla maaşınızı kuruşunuza kadar çekme imkanını bulabilirsiniz.

İş Bankası

450 TL’ye varan promosyonun yanında kredi kartlarından yıllık ücret tahsil edilmiyor. Ücretsiz EFT ve havale işlemleri bulunuyor.

ING Bank

Bankaya yeni bir emekli getirdiğinizde 100 TL nakit para verilirken, promosyon ücreti olarak da 450 lira ücret verilmektedir. Emekliye promosyon ücreti veren banka listesinde yer alan ING, özel faizli kredi imkanları ve ücretsiz ambulans hizmetleri gibi tıbbi ve danışmanlık hizmetlerinde hesap işletim ücreti almamaktadır.

QNB Finansbank

1000 liraya 300 TL, 1000-2000 liraya 375 lira ve 2000 lira üstüne 450 TL promosyon ücreti ödenmektedir. Tüm yurtiçi ATM’lerde ayda iki kere ücretsiz para çekmek hakkı bulunmaktadır. Yapılan tüm bankacılık işlemlerinde para kesilmemektedir. Yurtdışı işlemlerinde ise banka tarafından özel teklifler sunulmaktadır.

Hiç yorum yok