Electroneum Nedir ve Nasıl Alınır ?


Electroneum Nedir ?

Electroneum, yeni bir mobil altyapı ile oluşturulmuş altcoin olarak bitcoin ve kripto para borsaları listelerinde yer almaktadır. Electroneum’un hedefleri arasında mobil arayüzler bulunmaktadır ve bu coini kazanabilmeniz için bir adet telefon sahibi olmanız yeterli. Electroneum kazanmak, diğer altcoinleri kazanmaktan daha basit ve pratik bir hal aldığından daha çok tercih edilebilir bir altcoin olarak görülmektedir. Piyasa şartlarına göre alım değerleri daha düşük olan altcoin, kendisini her yerde göstermeyi başarıyor ve Bitcoin gibi bir yükselme kaydeder ise yeni bir kripto para dalgalanması ve yeni kripto para zenginleri olabilmek adına kullanılabilecek uzun vadeli bir altcoin olarak düşünülüyor.

Mobil kripto para denildiği zaman ilk akıllara gelecek coinler sıralamasında ilk olarak düşünülen Electroneum, değer açısından sürekli yükselmeyi hedefliyor.

Electroneum Nasıl Kazanılır ?

Electroneum kazanmak, ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Bunun için Google Play üzerinden ve App Store üzerinden uygulamaları indirmeniz ve electroneum mining uygulamasını çalıştırmanız gerekiyor. Google Play üzerinde yaklaşık 1 milyon indirmeye sahip bu uygulama ile yatırım yapmadan coin kazanma hizmetine sahip olmaktasınız.

Electroneum uygulamasını açtıktan sonra güvenlik adımlarını tamamlar ve şifre kaybetme, cihaz değiştirme gibi durumlarda kazandığınız coinleri güvenli olarak tekrar bulabilirsiniz. Mobil kripto para kazanma uygulaması tamamen ücretsiz olması ile birlikte, kullanıcılarına tamamen özgür ve güvenli ortam yaratmaktadır. İşlemci gücünü kullanan uygulama şarj gücünüzü düşürebilir. Bunun için yeterli şarj ve internet bağlantınız olduğundan emin olunuz.

Electroneum cüzdanı açmak için uygulamayı indirmeniz ve madencilik yapmaya başlamanız yeterli olmaktadır. Uygulama sizlere bir cüzdan ve maden yapmanız için gerekli tüm ayarları ile birlikte gelmektedir.

Konumuz tamamen bilgi paylaşımı amaçlı ve yatırım tavsiyesi niteliğini taşımadığını belirtmek isteriz. Ücretsiz coin kazanma olarak kullanışlı bulduğumuz uygulamayı yükleyerek anında ve ücretsiz coin kazanabilirsiniz.

Electroneum Satın Alma Borsaları

Electroneum maden yapmadan satın alınabilen bir altcoin olarak kripto para borsaları üzerinden satın almanıza imkan sunulmaktadır. İnternet üzerinde birden fazla borsada işlem görmekte olan Electroneum, yatırım ve alışveriş olarak kullanılabilmektedir.

Geri Bitcoin ve Bitcoin Cash Arasindaki Fark Nedir ?
İleri Berminal Nedir?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir