Turkcell Paycell Kart Kullanimi ve Basvurusu Nasil Yapilir

Paycell Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler

paycell turkcell basvuru

Artık günümüzde popüler ödeme yöntemlerinden biri de kartla ödeme yöntemi oldu. Birçok kişi alışveriş için kredi kartlarını kullanıyor ve daha kolay ödeme imkanları sayesinde dilediği ürünü çok daha rahat bir şekilde satın alabiliyor. Kredi kartlarının bu güzel yanına ek olarak güvenlik bilgilerinin de 3. şahıslara ulaşması gibi bir tehlikesi de var. Ne yazık ki son zamanlarda sıkça karşılaştığımız bu durum kart kopyalama, kredi kartı bilgilerinin ele geçirilmesi yada dağıtılması gibi durumlarla karşımıza çıkıyor.

Paycell, bünyesinde tüm banka ve kredi kartları verilerini saklayarak tek bir ödeme platformu üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Paycell ile onlarca kredi ve banka kartı taşımak yerine tek bir dijital para platformundan ödeme yapabileceksiniz. Peki Paycell nedir? Nasıl Kullanılır ve nerelerde geçerlidir?

Paycell Nedir?

Paycell, kredi kartlarınızı güvenli bir biçimde saklayan, talimatlarınız üzerine kendi bünyesiyle anlaşmalı iş yerleriyle kart verilerinizi paylaşmadan tek bir tıkla alışveriş yapmanıza olanak tanıyan bir dijital ödeme platformu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Paycell ile Turkcell müşterileri, Turkcell fatura veya TL ile ödeme yapabilmektedirler. Paycell güvenlik yönüyle ön plana çıkan, günlük hayatta kredi kartıyla ilgili sorunlar yaşamadan sizlere kolaylık tanıyarak alışveriş yapmanıza olanak tanıyan bir ödeme platformu olarak tercih edilmektedir.

Paycell Kart Avantajları

Paycell kart avantajları ile Turkcell müşterilerine, birbirinden ilgi çekici hediyeler sunulmaktadır. Paycell internet sitesi üzerinde yapılan kampanyalar ile sürekli hediye internet paketi ve oyunlar için geçerli olan hediyeler kazanılmaktadır. Kart başvurusu yaparken özel baskılı olan Wolfteam Diriliş Kart başvurusu ile kartınızı özel bir hale dönüştürebilirsiniz.

Paycell Nasıl Kullanılır? 

Paycell güvenli ödeme yöntemi ile logosunu taşıyan anlaşmalı iş yerlerinde, web sitelerinde veya bazı mobil uygulama platformlarında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Shell akaryakıt istasyonlarında, Zubizu mobil uygulamasında ve Turkcell resmi web adresinde Paycell kullanıma açık bir şekilde hizmet vermektedir. Peki Paycell nasıl kullanılır?
Paycell, esasında cebinizde onlarca kredi kartı ve banka kartı taşımak yerine tek bir ödeme platformu olarak sizlere hizmet sunar. Bu noktada Paycell’e eklediğiniz banka ve kredi kartları sonrasında kredi kartı veya banka kartı taşıma zorunluluğundan kurtularak çok güveni bir şekilde Paycell ile alışveriş yapabilirsiniz. Paycell hiçbir banka ayrımı yapmaksızın tüm kartları bünyesine eklemenizi ve dilediğiniz kartlarınızı ekleyerek yanınızda taşımadan Paycell üzeriden alışveriş yapmanıza olanak tanır. Paycell ile;

  •  Mastercard, Visa ve Amex kartlar Paycell’e eklenebilir.
  •  Paycell operatör bağımlı bir yapı değildir, Turkcell ve diğer operatörlerdeki tüm müşteriler Paycell kullanabilir.
  •  Turkcell müşterileri Paycell ile TL ve faturalı hatlardan alışveriş tutarına yansıtarak alışverişini yapabilmektedirler.
  •  Paycell’de cep telefonu numaranız, kart numaranız ve diğer ödeme verileriniz eşleştirilerek cep telefonu veya numarası ile de alışveriş yapma imkanı sağlanır.

Paycell Güvenilir mi?

Paycell bahsettiğiniz tüm yönleriyle sizlere kolaylık tanıyan bir ödeme platformudur. Günlük hayatta sizlere ödeme kolaylığı sağlamanın yanı sıra olumsuz durumlardan da koruyan Paycell güvenilir bir yapı ile hizmet verir. Paycell güvenilir mi? Sorusu aklına takılanlar için Paycell’in kart verilerini PCI – DSS güvenlik sertifikasıyla tanınan bir alt yapı ile saklandığını söylememiz gerekir. Bu da tüm kart verilerinizin güvenli bir şekilde kesinlikle 3. Şahıslara ulaşmadan korunduğunun bir göstergesidir.

Paycell’e Kaydedilen Kartlar Nerelerde Kullanılır?

Paycell herhangi bir şekilde banka ayrımı yapmadan tüm bankaların kartlarını bünyesinde taşıyan bir yapıyla hizmet verir. Paycell’e eklediğiniz kartlar hangi bankanın olursa olsun geçerli iş yerlerinde güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Peki Paycell nerede kullanılır?

Paycell Shell akaryakıt istasyonları, Turkcell resmi web sitesi, logosunu taşıyan anlaşmalı mağazalar, Zubizu mobil uygulaması ile bazı web sitelerinde kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak yeni anlaşma sağlanan firmalar için de Paycell resmi web adresinin güncel listesine göz atabilirsiniz. Paycell hayatınızı kolaylaştıracak dijital ödeme platformu olmasıyla sizleri kart taşıma zorunluluğundan kurtarmaktadır.

Hiç yorum yok