Wirecard Nedir Avantajlari Nelerdir

Wirecard Nedir ?


wirecard turkiye
Wirecard avantajları aslında saymak ile bitmiyor. WooCommerce, Magento veya Opencart gibi sahip olduğunuz altyapılara göre siteniz için kurulabilecek eklenti sayesinde anında ödeme almaya başlayabilirsiniz. Tamamen açık kaynak kodları ile güvenli hizmet sağlayan Wirecard, birçok tanınmış ve büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Wirecard sanal pos hizmeti sayesinde, ister kendi sayfanız üzerinden, isterseniz ortak ödeme sayfasını kullanarak dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize satış yaptığınız her ürün için taksitlendirme imkanı sunmakta olacaksınız. Bununla yetinmiyor ve konumuza Wirecard avantajlarını paylaşmak ile devam ediyoruz.

Wirecard mobil ödeme sistemine katılabilir ve kredi kartı olmayan kullanıcılara  güvenle ürün satabilirsiniz.Mobil ödeme sistemi için ücretlendirme konusunda Wirecard oldukça uygun davrandığını belirtebilirim.

Wirecard eposta adreslerine göndereceğiniz mailler sayesinde ödeme almanıza olarak tanımaktadır. Dilediğiniz zaman müşterinize mail gönderin ve müşteriniz mail üzerinden ödemesini yapsın. Bu sistem daha çok yurtdışı satış ve alışverişler için tercih sebebi olabilir.

Wirecard e-para sistemi ile birlikte Wirecard üyesi olan tüm kullanıcılara para gönderme ve alma işlemi yapabilmektesiniz. Bunun dışında gelir dağıtımı gibi işlemler yapmak istediğinizde Wirecard size oldukça yardımcı olacaktır diyebiliriz.

E-ticaret sitesine sanal pos kurmak Wirecard ile çok kolay. Wirecard avantajlarını sizlerle paylaştık. Tamamen güvenli ve Türkiye sınırları içinde kullanılabilmektedir. Tüm hizmetler Wirecard api kurulumu sayesinde yapılmaktadır. Peki Wirecard entegrasyonu nasıl yapılır? Bu kolay bir hizmetmidir ?

Wirecard kurulum entegrasyon site üzerinden başlatılan kısa ve kolay bir işlemdir. Size ilk etapta hangi tür ödemeler alacağınız sorulmaktadır. Sanal pos veya mobil ödeme olarak kurulumda iki ayrı seçenek bulunmaktadır. Dilediğinizi seçip kuruluma başlayabilirsiniz.
wirecard kurulumu


Daha sonra seçeneğinize göre iki ayrı sistem kullanmanızı öneren Wirecard, hangi altyapıyı kullanmak istediğinize göre size kurulum yapmanıza olanak tanıyacaktır. Kendi siteniz üzerinden mi ödeme alacaksınız yoksa ortak ödeme sayfası mı kullanacaksınız?

wirecard site kurulumu


Bunların ikisi de aradığınız kurulum değil ise tek seçenek Wirecard mobil ödeme sistemini kurmak olacaktır. Güvenli ve şirketiniz için her an ödeme alma keyfini ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Hiç yorum yok