Kuveyt Türk Altın Kart Avantajları

altın kart

Kuveyt Türk avantajlarına ek kredi kartı ile daha fazla müşteri hedeflemektedir. Müşterilerine diğer bankaların yapmadığı farklı ve yenilikçi avantajlar sunmaya devam eden Kuveyt Türk, Altın kart başvurusu ile birlikte müşterilerine yepyeni avantajlar sunmaya başladı. Peki Kuveyt Türk Altın kart avantajları nelerdir? Bize ne gibi konularda yardımcı olacak?

Kuveyt Türk müşterilerine sunmuş olduğu Altın kart, 2 bin TL'ye kadar ek limit özelliği ile geliyor. Bu limit üzerinden yapılan harcamalar için 30 gün içinde geri ödemeniz takdirinde faiz işlemiyor. Faizsiz ek limit hesabı doğrudan müşterilerin yararına olduğunu sizlere aktarırken, çeşitli alanlarda Altın kart avantajları kapsamı genişliyor. Faizsiz bankacılık olarak müşteri kazanmak amacı ile hazırlanan kart gerçkten kullanılması gereken bir kredi kartı haline gelmiştir.

Kuveyt Türk Altın kart ile yapacağınız alışverişler ile gerçek altın kazanma fırsatına sahip olacaksınız. Altın kart ile yapılan her alışverişin %0.1 oranında altın puan olarak hesabınıza aktarılır. Bu tutar 10 TL ve üzeri olduğunda  gram altın hesabınıza miktar kadar altın eklenmektedir. "Harcadıkça altın kazan" sloganı ile kredi kartından beklentileri en üst seviyeye çıkardığını düşündüğümüz Kuveyt Türk Altın kart, 3D güvenli ödeme yöntemi ile birlikte her zaman güvenli alışveriş yapmanıza imkan tanımaktadır. Kuveyt Türk Sağlam kart olarak adı geçen kart akıllarda Altın kart olarak hafızalardan silinmeyecek gibi görünüyor.

Daha fazla avantaj ve daha fazla kazanç

Altın kart'ı yani Sağlam kart'ı yakından tanıyalım. Altın kart bize alışveriş yaptıkça altın kazandırmakta. Peki daha ne tür avantajları mevcut?

  • 2000 TL'ye kadar faizsiz ek hesap kullanımı
  • Yapılan alışverişlerin %0.01'lik kısmı Altın puan olarak hesabınıza işler.
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.
  • 7 gün 24 saat yurt içi ve yurt dışı tüm Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirisus ve TROY amblemli ATM'ler üzerinden işlem yapabilir ve sanal pos hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Yurt dışı üzerinden para çekmek istediğinizde dilediğiniz para birimini çekebilirsiniz. Bu tutar hesabınızdan TL karşılığı olarak düşmektedir.
Ayrıca Altın kart avantajları içinde birçok taksitlendirme yapılmaktadır. Eğer bir Altın kart sahibi olduysanız internet şubesi üzerinde birden fazla taksit ve kampanyadan haberdar olabilirsiniz.


Hiç yorum yok