Ecopayz Nedir Avantajları Nelerdir

Ecopayz Nedir?

ecopayz avantajları

Ecopayz desteklediği 45 para birimi ile dünyanın her yerinden ve her zaman anında ödeme gönderme ve alma işlemi yapabilen uluslararası ödeme gönderme ve almak için hizmet sunan resmi bir kuruluştur. Ecopayz avantajları olarak düşük masraf ile yurtdışına para gönderme işlemleri sorunsuzca ve hızlı şekilde yapılabilmektedir. EcoPayz Türkiye üzerinden para gönderme alma işlemlerine açık olduğundan kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Paranızı kontrol edebilmeniz için kullanışlı bir arayüz sunan Ecopayz, müşterileri için ecoAccount, ecoCard ve bunların yanı sıra ecoVirtualcard (sanal kart) hizmetide sunmaktadır. Tamamen güvenli ve kullanışlı olan Ecopayz, güvenli ve ucuz para transferi yapmasından ötürü dünya genelinde oldukça fazla kitle tarafından tercih edilmektedir.

EcoPayz Avantajları

Ecopayz üyelik oluşturduğunuzda sizlere daha kapsamlı anlatımda bulunurken, tamamen güvenli işlem yapmanıza olanak tanımaktadır. Ecopayz sizlere uluslararası ödeme gönderme alma hizmeti sunarken ayrıca ek olarak sanal kart hizmeti sunduğundan dolayı güvenli alışverişler için müşterilerine ayrıca destek olmaktadır. 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan EcoPayz müşteri hizmetleri tüm sorunlarınız için müşterilerine destek sunmaktadır. EcoPayz kayıt esnasında tam adres bilgileriniz ve devamında hesabınızı doğrulamak adına sizden kimlik belgesi talep edilebilmektedir.

EcoPayz avantajları arasında bulunan sanal kart özelliği onaylı hesaplar için sunulan bir hizmettir. Peki EcoPayz'a neden üye olmalıyız? Aslında bu soruya birden fazla cevap verilebilir. Çünkü EcoPayz yurtiçi ödeme alma ve yurtdışından ödeme alma gibi çeşitli opsiyonlar sağladığı gibi bir kredi kartı görevi dahi görebilen oldukça teknolojik ve ekonomik bir finansman aracıdır.


Hiç yorum yok