ICBC Bank Avantajları


ICBC Bank Avantajları

ICBC bank avantajları
ICBC bankası genel anlamda yatırım ve mevduat hesaplarınıza, oldukça avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Güncel kredi faiz oranları olarak diğer bankalara göre daha düşük faizli ihtiyaç kredisi ve mevduat hesapları için yüksek faiz imkanından faydalanabilirsiniz.
CHINEX ile Çin’e anında para transferi sağlamakta olan ICBC bankası, ayrıca Çin’de öğrenim gören öğrenciler için yapılan para transferleri için yüzde 50 indirim uygulamaktadır. Global ödeme aracılığı yapan banka içinde çeşitli uygun kredi başvurusu alternatifleri mevcut olmaktadır. ICBC Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası ile genç kitleye hitap eden özel kampanyasını devam ettirmektedir.
ICBC Bank “Bedelli Askerlik Kredisi” 15.000 TL’ye 36 ay vade ile geri ödemesi toplam 25.045 TL’ye tekabül etmektedir. Alınacak tahmini masraf ise sizden 53 TL civarında olmaktadır. Kredi başvurunuz en fazla 36 ay olmalıdır. Ödeme taksitleri ise aylık 695.70 TL’ye gelmektedir.

ICBC Bankası vadeli mevduat faiz oranları için yeni gelen müşterilere avantajlı kampanyası ile birlikte Dolar %5.75 , Euro %3.00 ve Türk Lirası vadeli mevduatları için %26.00 faiz oranı ile 3 ay boyunca yüksek faiz getirisi avantajından faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda ICBC Bonus kredi kartı başvurusu yapabilir ve Bonus kart avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda ICBC Turkey Bonus kart olarak kartınız size teslim edilmektedir.

ICBC  bankası özellikle Çin üzerinden yapılan ithalat ve ihracat şirketler için yaygın olarak kullanılan modern ve tamamen güvenli bir bankadır. Aynı zamanda yatırım amaçlı yüksek faiz oranları ve düşük kredi faizi ile uygun ve kullanışlı bir bankadır.

ICBC bank bireysel ve kurumsal olarak vatandaşların ve firmaların taleplerine karşılık vermeye çalışmaktadır. Uluslararası ithalat ve ihracat firmaları için cazip kampanyalar yaratan ICBC bank ilerleyen dönemlerde vatandaşlar tarafından daha fazla ilgi görmesi bekleniyor.

Geri Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar
İleri Çalışan Anne Desteği İŞKUR 400 TL

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir