Turkiye Finans Kredi Basvurusu

Turkiye Finans Kredi Başvurusu

Türkiye Finans

Türkiye Finans, The National Commercial Bank (NCB) tarafından %67,03  hisse payı ile  Suudi Arabistan'ın ilk lisanslı bankası tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Türkiye Finans sahibi olarak %10,57 hisse payı ile Gözde Girişim Sermayesi Yaıtım Ortaklığı A.Ş ve diğer ortakların hisse payı olan %22,40 ile Türkiye Finans kime ait ve kim yönetiyor sorumuza yanıt olarak NCB Bank olarak cevaplamış oluyoruz.

Sermaye olarak yabancı olaran işletilen Türkiye Finans, müşterileri için kusursuz bankacılık hizmeti vermeye çalışmaktadır. Müşterilerine ek ücret ve masraf ödetmeyen banka, dijital bankacılık sektörü içinde günden güne büyümektedir.

Türkiye Finans kredi başvurusu yaptığınızda, 48 av vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 10.000 TL'ye aylık ödeme miktarınız 372,45 TL olarak başvuru yapabilmektesiniz.

Türkiye Finans Hesap Açma

Türkiye Finans banka hesabı açmak için şubelerden veya internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca Türkiye Finans kredi kartı başvurusu internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Kart Avantajları

Türkiye Finans  kart avantajları, banka kartı ve kredi kartı olmak üzere iki alanda değerlendirilebilir. Vadesiz hesabınıza bağlı olan kartınız ile, yurtiçindeki farklı ATM'lerden yapacağınız para çekme işlemlerinde işlem başına 1.15%+1.04TL (BSMV dahil) olmak üzere, bakiye sorma işlemlerinde işlem başına 0.27 TL (BSMV dahil) olmak üzere uygun fiyatlarla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hiç yorum yok