Kredi Kartını Nakite Çevirme

Kredi Kartını Nakite Çevirme

Kredi kartını nakite çevirme 2018

Kredi kartını nakite çevirme, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde yapılabilecek bir nakit çekme işlemi olarak yapılabilmektedir. Söz konusu kredi kartı limitiniz dahilinde nakit avans ve taksitli avans çekme imkanınız bulunduğu gibi, alışveriş limitiniz dahilinde bile kredi kartı nakite çevirme işlemi yapılabilmektedir.

Kredi Kartı Nakit Avans Çekmek

Kredi kartınız ile ATM'lerden veya internet şubesi üzerinden nakit avans çekebilirsiniz. Bankaların vermiş olduğu ek ücretler (BSMW) bilgileri size para çektiğiniz an belirtilecektir. Ayrıca kredi kartı nakit çekme limitiniz kadarını çekebileceğinizi unutmayın.

Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Çekmek

Kredi kartınız ile ATM ve internet şubelerinden taksitli nakit ihtiyaçlarınızı yine kredi kartı nakit avans limitiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Genellikle 12 aya kadar taksitlendirme ile kredi kartını nakite çevirme işlemi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Alışveriş Limiti ile Nakit Çevirme

Genelde ihtiyacı olan kişilerin zor durumda kaldığı ve yapamadığı konulardan birisi kredi kartı alışveriş limiti ile nakit para ihtiyacıdır. Bu tür durumlarda yapmanız gereken, internet şubeniz üzerinden kredi kartınızın alışveriş limiti dahilinde altın,dolar,euro gibi yatırım araçları satın almanız ve bu aldığınız miktarları tekrar bankanıza satış yapıp nakite çevirmenizdir. Bu şekilde ödeme miktarınızdan azalmalar yaşanacağı gibi çokta zor durumda kalmadığınızda kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Nakit avans ihtiyacınız için ayrıca bankalardan ek kredi başvurusu yapabilir veya avans ek hesap başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok