Cepbank Ücretleri ve LimitleriCepbank ile para çekmek, tüm bankalar için artık mümkün olmaktadır. Acil para göndermek istediğinizde internet şubesi ve mobil şube üzerinden cep telefon numarasına para transferi yapılabilmektedir. Sms ile para göndermek işlemi için şubenizden yazacağınız telefon numarasına SMS ile bir şifre gönderilir. SMS alan kişi parayı çekmek istediği tutarı gönderen söylemesi gerekmektedir. Miktar, T.C kimlik numarası ve gönderen cep telefonu bilgileri ile ATM üzerinden parayı tahsil edebilecektir.

Cepbank Limitleri ve Ücretleri

Cepbank ile para gönderirken anlaşmalı bankalar para kesintisi yapmadan işlem yaparken, bazı bankalar 2 TL civarında ücret kesintisi uygulamaktadır. Ayrıca günlük cepbank limitinizde bulunmaktadır. Cepbank ücret kesintileri bankalara göre değişmektedir. Ancak cepbank limitleri yasalar gereği ortak olarak planlanmıştır.
  • Günlük en fazla 500 TL ve 2 işleme kadar
  • Haftalık en fazla 1.000 TL ve en fazla 4 işleme kadar
  • Aylık en fazla 1.500 TL ve en fazla 6 işleme kadar
Cepbank para gönderme limitleri bulunmaktadır.

Cepbank Avantajları

Cepbank ile para göndermek, kim olursa olsun aynı bankada hesap kartı bulunmayan herkese para transferi yapmanız anlamına gelir. Böylece EFT bekleme süresi gibi sorunlar ile karşılaşmadan para göndermek çok basit bir hal almıştır. Cepbank anonim olarak para transferi yaptığınız gibi ATM üzerinden para çeken kişinin T.C kimlik numarasını talep etmektedir. Anlaşılacağı gibi Cepbank ile para çekmek ve göndermek oldukça hızlı ve avantajlı olmaktadır.

Ücretsiz Cepbank Para Transferi

Ücretsiz olarak Cepbank ile para gönderme işlemi yapan bankalar bulunmaktadır. Aynı limitler dahilinde kullanabileceğiniz gibi ücretlendirme yapılmamaktadır. Peki hangi bankalarda ücretsiz Cepbank işlemi yapılıyor?

  • Enpara ücretsiz Cepbank
  • Garanti One ücretsiz Cepbank
ve anlaşmalı olan tüm bankalar ile ücretsiz havale, eft ve Cepbank transferi yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok