N Kolay Kredi Nedir Avantajları Nelerdir ?


N Kolay Kredi Nedir? Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden kredi kullandıran bankalar arasında yer alan bankalar arasında Aktif Bank’ın bir internet bankacılığı olduğunu söyleyebiliriz. ”Ne kolay kredi!” sloganı ile adım atmış oldukları internet bankacılığına, nkolaykredi.com.tr internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
Öncelikle sizlere N kolay kredi nedir? ve N kolay kredi avantajları nelerdir? sorularının açıklamasını sunalım.

Ne kolay kredi, Aktif Bank kuruluşu olan ve internet üzerinden başvuru imkanına sahip, kurye vasıtasıyla sözleşmeler adresiniz üzerinden imzalanır.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N kolay kredi başvurusunda bulunmak için nkolaykredi.com.tr internet adresine giriş yaparak kısa bir başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra kurye adresinize gelerek başvurunuzu tamamlayacaktır.

N Kolay Kredi Nasıl Alınır?

N kolay kredi üzerinden kredi almak için, internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Sözleşmeniz onaylandıktan sonra banka kuryesi sizin adresinize gelerek sözleşmeleri ıslak imza kopyaları ile beraber tamamlayacaktır. Sözleşmelerin imzalanmasının ardından çekmiş olduğunuz kredi miktarı, aynı gün içinde hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

Aktif Bank, yapmış olduğu bu ürünü ”Tanışma Kredisi” adı altında, %2,89 faiz oranı ile beraber sunmaktadır. Böylece yıllık olarak %60 faiz ile vermekte. Diğer bankalara baktığımız zaman, kredi faizleri yüksek olsa da, bankalar üzerinden çeşitli sebeplerden ötürü kredi çekemesinden ötürü alternatif bir kredi türü olarak düşünülebilir.

N Kolay Kredi 
olarak anlatmış olduğumuz bilgilerden bir özet geçecek olursak, Aktif Bank adı altında hizmet sunarak, internet vasıtası ile herhangi bir banka şubesine uğramaya gerek duymadan, kurye ile kapınıza kadar gelen bir hizmeti bulunmaktadır.

N Kolay Kredi Avantajları Nelerdir?

N Kolay kredi avantajlarına bakacak olursak;

  • Hem yurtiçi, hem de yurtdışındaki tüm ATM’lerin üzerinden para çekebilir ve işyeri üzerinden alışveriş imkanı bulunmakta.
  • N Kolay Kart satın almak için herhangi bir ücret gerekmez ve tamamen ücretsizdir.
  • N Kolay Kart’ı herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan ortalama 15 gün içinde kurye tarafından evinize gelerek sözleşme yapılır.
  • N Kolay Kartınız ile maçlara gidebilir, her atm üzerinden paa çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
  • N Kolay kredi kartınızın taksitlerinizi beklemeye gerek kalmadan, istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.
  • Aktif Bank N kolay kredi internet şubesini haftanın her günü ve her saati, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi ile alakalı tüm sorularınız için 0 850 724 30 50 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geri Eski Krediyi Kapatıp Yeni Kredi Çekmek
İleri Hisse Senedi Nasıl Alinır Nasıl Satılır

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir