Fibabanka Kredi Başvurusu


fibabanka bedelli askerlik

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu cazip faiz oranları ile birlikte her alanda ve kredi notunuza göre avantajlı kredi kullandırma imkanı sunmaktadır. Ev kredisi başvurusunda 120 aya kadar vade seçenekleri ile birlikte, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanıza imkan sunmaktadır. Fibabanka diğer bankalara göre kredi notunuz üzerinden daha esnek davranan bankalar arasındadır. Kredi çekmeniz için bir tık daha uygun görülen Fibabanka avantajları ise oldukça fazla.

Fibabanka bedelli askerlik kredisi başvurusu yapmanıza olanak tanırken, söz konusu kredi kullandırma, ihtiyaç kredisi kategorisinde gerçekleşmektedir. Askerlik kredisi başvurusu olarak Fibabanka özel bir bedelli askerlik kampanyası başlatmamış olsa bile, başvurunuzu ihtiyaç kredisi dahilinde yapabilmektesiniz.

Fibabanka emekli promosyon kampanyası ile maaşını taşıyan ve 1 yıl söz verme koşulunu yerine getiren vatandaşlara 500 TL’ye varan banka promosyon ödemesi yapmaktadır. Emeklileri unutmayan bankanın avantajlarını aktarmaya devam ediyoruz.

Fibabanka vadeli hesap faiz oranları için yeni gelen ve ilk defa vadeli hesap açan kişilere özel yüzde 24’e varan Türk lirası cinsinden faiz kampanyası sunmaktadır. Ayrıca Fibabanka döviz hesabı faizi yine yeni hesap açan müşterilerine özel yüzde %5.50’ye varan avantajlı faiz oranı sunmaktadır. Kampanya süresi hesap açılışından itibaren 90 gün için geçerlidir. Söz konusu olan kampanya Kiraz hesap başvurusu ile birlikte yapılmalıdır.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

KREDİ TUTARI (TL) VADE (AY) FAİZ ORANI TAKSİT TUTARI (TL) KREDİ TAHSİS ÜCRETİ (TL) KREDİ TAHSİS ÜCRETİ (VERGİLER DAHİL) (TL) AYLIK TOPLAM FAİZ MALİYET ORANI YILLIK TOPLAM FAİZ MALİYET ORANI
10.000,00 24 3.47% 666,93 50 52.5 4.2159% 64.1378%
KREDİ TUTARI (TL) VADE (AY) FAİZ ORANI TAKSİT TUTARI (TL) KREDİ TAHSİS ÜCRETİ (TL) KREDİ TAHSİS ÜCRETİ (VERGİLER DAHİL) (TL) AYLIK TOPLAM FAİZ MALİYET ORANI YILLIK TOPLAM FAİZ MALİYET ORANI
50.000,00 24 3.47% 3.334,64 250 262.5 4.2159% 64.1378%
Güncel faiz oranlarına göre son yapılan değişiklikler sebebi ile kredi çekmek gerçekten oldukça zor bir duruma geldi. Faiz oranları yükseldi ve nasıl bir gidişat olacağıda bilinmiyor. Umuyoruz ki ihtiyaç kredisi faizleri ilerleyen dönemlerde düşüşe geçer.
Geri Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
İleri Kredi Karti Faizi Alışveriş Faizi Nedir?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir