Kefilsiz Kredi Veren Bankalar


belgesiz kredi

Kefilsiz kredi, bireysel kredi çekmek isteyenler için kimseyi karıştırmadan kredi kullanmak isteyenlerin aradığı bir çözüm olmuştur. Kefil bulmak kredi çekmekten daha sorunlu bir durumdur. Günümüzde kefil olmak, çoğu kişinin bu duruma razı gelmemesi ve tatsızlık yaşanmaması için kabul edilmeyebilir. Bu sebeple kefilsiz kredi veren bankalar arayışına girebilirsiniz.

Kefilsiz kredi çekmek , tüm bankalar tarafından olumlu sonuçlanabilmektedir. İnternet şubesi ile birlikte artık, kredi başvuruları anında onaylanabilirken, kefil ve belge arayışına girilmemektedir. Genelde çalıştığınız bankalar sizlere anında kredi imkanı sunabilmektedir. İş hayatında çalışan biri iseniz zaten genel olarak maaş ve çalışma bilgileriniz bankalar tarafından bilinmektedir. Çalışan kişiler için kredi notu yüksek olduğu gibi kredi çekmesi daha kolay durumda olmaktadır. Çalışmayan kişilerin bu zamana kadar bankalar ile yaptığı düzenli ödemeler ve kullanımları kredi notu ile birlikte kontrol edilerek kredi başvurusu tamamlanır.

Çalışanlar için kredi başvurusu daha olumlu sonuçlandığı gibi, 5 bin TL kefilsiz kredi arayışına girmek zorunda kalmanıza gerek kalmıyor. Çünkü banka 5 bin TL avans hesap olarak size kredi gibi kullanmanız için bakiye açabiliyor. Bankalar ilk etaplarda eğer hiç çalışma geçmişiniz yok ise sizden çalışma belgesi talep edebilmektedir. Bunun yanı sıra bankalar ile düzenli çalışma içinde iseniz kredi çekmek yine sizler için olumlu sonuçlanabilir. Sürekli fatura ödemesi yapmak, sürekli alışveriş yapmak dahi sizlerin kredi notunu olumlu yönde etkilemektedir. Bu bankaları ne kadar sık kullandığınız ile alakalı bir durumdur. Çalışmadan kredi çekebilirsiniz ancak, sürekli hesabınıza para girişi yapılıyorsa bu mümkündür. İstisnalar haricinde 10 bin TL miktarına kadar kefilsiz ve belgesiz kredi çekmek mümkündür.

Kefilsiz Kredi Kullanma Şartları Nelerdir?

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi notunun bankaların değerlendirmesinde riskli bölümde olmaması
  • İpotek verilecek ise varsa eşin bankaya imza vermesi
  • Konut kredisinde en fazla 360 ay, ihtiyaç ve taşıt kredisinde en fazla 48 ay vade talep edilmesi
  • Beyan edilen gelirlerin resmi olarak geçerli olması ve istenirse ispatlanması
Kefilsiz kredi şartlarına uygun iseniz başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor ?

Kefilsiz kredi arayanlar için araştırdığımız 3 banka kefil talep etmeden belirtilen miktarlar için başvuru yapmanız için uygun görülmektedir.
  • Denizbank 55.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.
  • Enpara 30.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.
  • N Kolay 30.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.

Geri Kapama Opsiyonlu Kredi Nedir?
İleri Fibabanka Kredi Başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir