Ziraat Bankkart Genç Kart Başvurusu


ziraat bankkart

KYK özel Bankkart başvurusu olarak öğrencilerin büyük çoğunluğunun kullandığı Ziraat Bankkart Genç özellikleri ile öğrenci olanlara kredi kartı ve ek hesap hizmeti ile destek oluyor. Bankkart tek bir kart içinde kredi kartı özelliği ve banka kartı özelliği sunulan avantajlı bir kart çeşidi olarak Ziraat bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yaparken özellikle öğrenciler için avantajlı kart çeşidi olan Bankkart Genç kampanyasına katılmanızı önermekteyiz. KYK bursu olduğu sürece faizsiz ve masrafsız ekstra alışveriş imkanı sunan Bankkart Genç, temassız ödeme imkanı ile yenilikçi bir teknoloji ile sizlere geliyor.

Bankkart Genç başvurusu yapabilmek oldukça kolay. Dilerseniz şubelerden başvuru yapabilir, ayrıca cep telefonunuz ile GENC BANKKART yazıp, 4747’ye sms gönderebilirsiniz. Sizlere Ziraat bankası başvurunuz durumu hakkında bilgilendirme yapacaktır.

Ziraat bankası BANKKART Genç kampanyası ile birlikte, burslu olana kredi kartı imkanı sağlamak ile birlikte, burs ödeneğinizi almadan önce harcamanıza olanak tanımaktadır. Burs ile öğrenim gören öğrenciler için zor durumda kaldıkları an Ziraat bankası her zaman yanında olduğunu göstermiş oluyor.

Bankkart ile yapacağınız alışverişler neticesinde puan kazanabilirsiniz. Öğrencilere özel kredi olarak tanımlanan kredi ve aynı zamanda banka kartı kombosu olarak bilinen kartın avantajları detaylı olarak banka internet sitesi üzerinde ve size kart teslim edildiğinde verilen broşür ile bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Geri Amazon Türkiye'de! Vergisiz Alışveriş Başladı
İleri Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir