Amazon Türkiye’de! Vergisiz Alışveriş Başladı


Amazon Artık Türkiye’de

Yurtdışından ürün sipariş edilen, Türkiye üzerinden binlerce üyesi bulunan Amazon alışveriş sitesi artık com.tr uzantısı ile birlikte Türk lirası ile alışveriş imkanı sağlayacak. Amazon, Türkiye pazarına girmesi ile birlikte fiyatlarında daha uygun hale geleceğini düşünmekteyiz. 

Amazon’da Alışveriş Yapmak

Türkiye uzerinden her vatandaşın üye olması mümkün olmak ile birlikte, Türk Lirası bulunan Banka ve Kredi kartı ile amazon.com.tr üzerinden alışveriş yapmak artık mümkün. Genelde yurtdışından ürün getirmek için Amazon’u tercih edenler artık Amazon gümrük masrafı ödemeyecek. Çünkü artık Amazon Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

Amazon Üye Nasıl Olunur?

Artık Amazon.com.tr adresi üzerinden bilgileriniz ile kayıt olmanız oldukça kolay. Şuan için bazı kategorilerde taksitlendirmeye izin verilmezken, örneğin cep telefonu taksitle satın alınamıyor, Türkiye yasaları çerçevesinde olan bizim bildiğimiz çalışma prensibi olan Gittigidiyor gibi işlemektedir.

Artık Gümrük Vergisi Yok

En sevindirici haberlerden biriside alışveriş yapanların gümrük vergisi ödemeyecek olmaları. Yapılan en son gümrük vergisi ile 30 dolar ve üzeri alışverişlerde gümrük vergisine tabii oluyorduk. Şimdi Amazon, tamamen Türkiye’de olduğu için sadece gönderim başına kargo ücreti ödersiniz. Türkiye gerçekten bu yatırım sayesinde ekonomik anlamda daha huzurlu ve dinamik bir akışa girmeyi başarmıştır.

Amazon’da Sevdiklerinize Hediyeler

Amazon ile bir diğer Amazon üyesi olan veya olmayan herkese Amazon hediye kartı hediye edebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişi hediye kartı ile dilediği ürünü alabilir veya biriktirebilir. Avrupa standartlarında yaşam için güzel günler bizleri bekliyor. Sevdikleriniz için Amazon hediye kartı satın almak ilerleyen zamanlarda tüm marketlerde satışa sunulabilir. İnternet sitesi üzerinden hediye kodu satın alınabiliyor ancak hediye edeceğiniz kişiye bu kodu bildirmeniz gerekiyor. Gelişmeleri kredicekmek.com adresinde yayınlamaya devam edeceğiz.
Geri Papara Kart Avantajları
İleri Ziraat Bankkart Genç Kart Başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir