Papara Kart Avantajları


Bir Papara hesabına sahip olduğunuzda Türkiye üzerinde kesintisiz olarak, resmi tatil ve bayram günleri dahil olmak üzere, dilediğiniz an para transferi ve alışveriş yapabilmektesiniz. Papara üyesi olduğunuzda, Papara avantajları ve ayrıcalıklarını günün her anında yaşayabilecek ve görebileceksiniz. Papara ödeme alma ve gönderme yanı sıra alışveriş yapma imkanıda sunmakta olan bir internet şubesi olan yeni nesil bankacılık olarak görülmektedir.

Para göndermek istediğiniz kişinin sadece Papara üye numarası veya e-posta adresini bilmeniz ile ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. Bireysel ve ticari ödemeler almak için kabul görülen Papara, BDDK tarafından onaylanmış olan resmi şirketler listesi içinde olup tamamen güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Resmi kanallar vasıtası ile anlaşmalı olan tüm şirketlere ödeme yapıp alışveriş imkanı sunan Papara, ayrıca hesabınıza ait bir Papara kart hizmetini talep ettiğinizde sizlere sunmaktadır. Papara kart talep edildiğinde Mastercard özelliği ile dünya üzerindeki tüm Mastercard geçen alışveriş siteleri üzerinden güvenli ödemelerde bulunabilirsiniz. Papara hesabınızı mobil cihazlarda ve bilgisyarlar üzerinden kullanabilirsiniz.

Papara kart başvurusu yapan kişiler arasında genel tercih yaş ortalaması olarak 13 yaş banka kartı çıkarmak isteyenler ve 18 yaş altı banka kartı başvurusu yapmak isteyenler için alternatif olarak kabul edilmektedir. Para transfer ücreti ve para yatırma ücreti olarak cazip avantajlar sunan Papara, bu zamana kadar gelmiş geçmiş PayPal ödeme şirketi gibi faaliyet gösteren Türkiye’deki ilk şirketlerden biri olmuştur.

Papara üye olmak resmi internet sitesi üzerinden çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Hesabınıza ilk giriş yaptığınızda bazı sınırlandırmalar olabilir. Güvenlik amaçlı istenilen bilgileri göndermeniz gerekebilir. Çok kısa zaman içinde hesabınız tamamen aktif olur ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Onaysız Papara hesabı limiti olarak 750 TL belirlenmiş ve onaylı hesap statüsüne geçmediğiniz takdirde 750 TL sınırlandırması yapılacaktır.

Papara kart avantajları içinde yer alan diğer önemli hususlardan birisi ise kart ücretinin kullanım zamanınıza göre belirlenmesi. Aylık 1 TL olarak belirlenen Papara kart ücreti, kullandığınız dönemleri kapsıyor ve kullanmadığınız aylar için sizden ücret talep etmiyor. Papara’nın ne kadar kullanışlı ve güvenli olduğunu sizleri aydınlatmak adına paylaşmış bulundum.

Dilerseniz Papara kart nereden alınır konumuza göz atabilirsiniz.

Geri Cepbank Ücretleri ve Limitleri
İleri Amazon Türkiye'de! Vergisiz Alışveriş Başladı

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir