Ğğrenciye Kredi Kartı Önerileri


Öğrenciye özel kredi kartı
Öğrencilere kredi karti veren bankalar ve öğrenciler için özel kredi kartları için yaptığımız araştırmalara göre listelediğimiz kredi kartlarına öğrenciler başvuru yapabilmektedir.
Öğrencilerin genel sorunları arasında para kazanmak ve maddi sorunlar ön plana gelmektedir. Özellikle üniversite öğrencileri kendi şehirlerinin dışında öğrenim görmesi sebebi ile maddi anlamda zorluklar veya finansal transferlerde sorunlar ve gecikmeler yaşayabilirler. Bu sebepleri gidermek ve bir nebzede olsa azaltmak adına öğrencilere ek hesap ve öğrencilere kredi kartı başvurusu adımları ile yükünüzü hafifletmek mümkün olabilir.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Üniversite öğrencilerinin kullandığı kredi kartlarından biri İş Bankası’nın hazırlamış olduğu İş’te Üniversiteli kredi kartı. Bu kartın en önemli avantajları olarak kart ve kart aidat ücretinin bulunmaması. Kredi kartı limiti her öğrenci için eşit seviyede belirlenmiş olarak hizmetinize sunuluyor.  Kredi kartı borç gecikme oranı diğer kredi kartları ile aynı oranlarda olmak ile birlikte kredi kartı limiti 400 TL olarak belirlenmiştir.
Belirtilen kredi kartı limiti ilk etapta sunulmaktadır. Düzenli ödeme yaptığınızda kredi puanınız olumlu yönde etkilendiğinden, limit arttırma işlemini ilerleyen dönemlerde yapabilmektesiniz. Bankalar için düzenli ödeme yaptığınızda, limit arttırma işlemi olumlu olarak gerçekleşmektedir.
Ayrıca İş Bankası’nın üniversite öğrencilerine özel kredi kartı olan İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum kart avantajları ile sizlere sunuluyor. Maximum kampanyaları dahilinde tüm avantajlara sahip olurken, ek olarak MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Kültürel faaliyetler olarak üniversite öğrencileri için MüeKart özelliği ile her yıl 1 yıl süre ile birçok Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müzeleri ücretsiz olarak gezebiliyorsunuz.
Kart Aidat Ücreti : 0 TL

Öğrenci Genç Bonus Kredi kartı

Garanti bankası, öğrenciler ve gençler için hazırlamış olduğu Bonus Genç kredi kartı için 18-25 yaş arasında herkes başvurusu yapılabilmektedir. Bonus Genç kredi kartı ile tüm Bonus üye işyeri avantajlarından faydalanırken, ek taksit ve Bonus puan kazanma avantajını yakalayın. Kart limiti kredi notuna göre belirlenirken en düşük limit 300 TL olarak bilinmektedir. İlerleyen dönemlerde limit arttırma işlemleri düzenli ödemeleriniz neticesinde olumlu olarak sonuçlanabilmektedir.

Kart Aidat Ücreti : 0 TL

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card

Like Card, Vakıfbank’ın üniversite öğrencilerine özel sunmuş olduğu bir tür kredi kartıdır. Like Card ile, tüm Vakıfbank kredi kartlarının avantajlarından faydalanırken ayrıca, indirimli sinema bileti, e-ticaret siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde ektsra puan ve sürekli kampanya durumlarına göre ek Worldpuan ve Like Puan kazandıran kredi kartı oldukça avantajlı olmaktadır. Öğrenciler tarafından popüler olarak kullanılan Like Card için kart limiti ise değişkendir. Like Card başvurusu SMS yolu ile ve Vakıfbank internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. E-ekstre hizmeti aldığınızda kart ücreti ve aidatı gibi ücretleride ödemeden kullanışlı bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.
Kart Aidat Ücreti : 0 TL

Akbank Öğrencilere Özel Kredi Kartı

Akbank, Axess kredi kartı ile hizmete sunduğu öğrenciler özel kredi kartı seçenekleri adı altında tam olarak diğer bankalara göre net bir açıklama ve kampanya yürütmemektedir. Ancak internet sitesi üzerinden öğrenciler için ayrıca bir başvuru kanalı açılmış durumda. Bilgilendirme ve sözleşmeleri banka ile görüşmeniz neticesinde öğrenebilirsiniz. Bizlerde araştırmalarımız neticesinde yenilikler olduğunda buradan belirteceğiz.

TEB Üniversite Öğrencilerine Özel Kredi Kartı

TEB, ÜniversiteTEB kredi kartı kampanyası ile çeşitli avantajları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. ÜniversiteTEB kredi kartı avantajları olarak;
  • Sinema ve tiyatroda %50 indirim 
  • Size özel kampanya ve fırsatlar 
  • ÜniversiteTEB Bonus işbirliği ile taksit ve bonus kazanma
  • Hesap işletim ücreti ödemeden kullanım imkanı
  • Ailenizden seçtiğiniz 2 kişi için ücretsiz para yatırma ve havale imkanı
Sinema ve tiyatro kampanyası içi haftada toplam 50 TL’lik harcama yapmanız gerekmektedir.
ÜniversiteTEB kredi kartı limiti olarak net bir bilgi verilmediği gibi kredi notu ve düzenli kredi kartı ve alışveriş kullanımınıza göre limitler uygulanabilir ve limit arttırma işlemi yapılabilmektedir.
Bankalar internet siteleri üzerinden kampanyaları değiştirebilir veya sonlandırabilir. En güncel bilgiler için bankanız ile irtibata geçmeyi unutmayın derken, Öğrencilerimize hayatlarında başarılar diliyoruz.
Geri Kripto Para Kazandırır mı?
İleri 48 Ay Vadeli Borc Transferi

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir