Sigortası Olmayanlara Kredi Başvurusu

Sigortası Olmayanlara Kredi BaşvurusuSigortasız çalışanlar veya daha hiç sigorta yaptırmamış ve çalışmayan kişiler kredi çekebilir. Ancak belirtilen hususlara uymanız gerekmekte olduğunu belirtelim. Ek gelir veya kira geliri gibi gelirler sigortalı olmanıza gerek kalmadan bankalar tarafından gelir sahibi kabul edilebilmektedir. Sigortasız olanlara kredi başvurusu imkanını bankalar tanımakta olduğunu söyleyebiliriz. Böylece sigortasız olanlara kredi veren bankalar olarak verdiğimiz bankalara başvuru yapabileceksiniz.

Kredi çekmek için resmi yaş sınırı 18 olarak belirlenmiş olsa bile bazı bankalar bu yaşı en az 20 yaş olarak talep edebilmektedir. Yeni yasa ile yürürlüğe giren Bedelli Askerlik Kredisi haricinde bazı bankalar farklı taleplerde bulunabilmektedir. Ancak kredi başvurusu yaptığınızda gelir belirtmeniz gerekiyor. Birikiminiz ile geçiyorsanız bunu belirtebilirsiniz. Yasal olarak banka sizden belge talep edebilir. Ancak bu kredi çekmeniz için bir engel değildir.

Kredi başvurusu yapmadan önce, eğer sigortanız yok ise bir kredi kartı başvurusuda yapabilirsinz. Kredi kartı daha pozitif olarak kabul gören, kredi başvurusundan daha kolay işlenen bir bankacılık hizmeti olarak görülebilmektedir. Bizler bazı bankaların gelir belgesiz, anında kredi başvurusu yapanları sizler için listeledik. Başvurularınızı güncel ve doğru bilgileriniz ile kolayca yapabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi kampanyası olarak listelediğimiz bankalar, kendi internet siteleri üzerinde belirttiği hususlarda geçerlidir ve tamamen bankanın kendi onayına bağlıdır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank, gelir belgesiz ve anında kredi başvurusu yapmanıza imkan sunmaktadır. Kredi potansiyeli olarak geniş kitle tarafından tercih edilen Akbank'a belgesiz başvuru yapılabilmektedir.

İnteraktif Kredi Belgesiz Kredi

İnteraktif Kredi, belgesiz ve kredi çekemeyenlerin başvurduğu farklı bir hizmet olarak bilinmektedir. Tamamen yasal çerçevelerde çalışan banka sistemi ve internet şubesi dahil bulunmaktadır.

Hiç yorum yok