Kiraz Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kiraz Hesap Nedir?

Kiraz hesap, Fibabanka tarafından yapılmış olan, günlük vadeli mevduat hesabı olarak müşterilerine sunulan avantajlı bir kampanyadır. Kiraz hesap başvurusu yaptığınızda en az 1.000 TL için günlük faiz kazanabilirsiniz. Kampanya en güzel koşullarda faiz kazandırırken, paranızı dilediğiniz zaman çekme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Başvuru yaptığınızda, Fibabanka müşteri temsilcileri adresinize kadar gelerek sizinle sözleşme yapar ve kartınızı teslim ederler. Ayağınıza kadar gelen bu kampanya ile sizde vadeli yatırımcı olarak faiz gelriri elde edebilirsiniz.

Başvurular Fibabanka resmi internet adresi üzerinden veya Fibabanka şubelerinden yapılabilmektedir. Başvurunuzda hoşgeldin faizi verilmesi için size verilen zaman içinde yatırım yapmanızı tavsiye etmekteyiz.


Fibabanka Kiraz Hesap Avantajları

Kiraz vadeli hesap, Fibabanka tarafından verilen güncel mevduat faiz oranı %18.50 olarak belirlenmiştir. Ayrıca vadeli TL ve vadeli döviz hesabı açarak, faiz getirisi olarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Döviz hesabı için %4.50 olarak belirlenen faiz oranı Kiraz hesap başvurusu yaptığınızda geçerlidir. Ancak belirtmemizde fayda olan kampanyanın 90 gün süre için TL'de %18.50  dövizde %4.50 faiz oranı ile devam edeceği olacaktır. 90 gün sonrası verilecek faiz oranı aynı olmayacaktır. Vadeli döviz hesabı açtığınızda, paranızı döviz olarak sadece Fibabanka şubelerinden çekebilirsiniz.

Kampanya bittikten sonra altta bulunan mevdut yatırım miktarınıza göre faiz oranları geçerli olacaktır. Fibabanka kiraz hesap faiz hesaplama işlemini 90 gün sonrası için bu faiz oranları ile hesaplayabilirsiniz.
Hiç yorum yok