Kuveyt Türk Senin Bankan Avantajları


Kuveyt Türk Senin Bankan Avantajları

Yeni nesil dijital bankacılık arasında bulunan şubesiz bankacılık sistemi yaygınlaşmaya devam ediyor. Artık bankalar, şubesiz bankacılık sayesinde müşterileri için ek avantajlı bankacılık hizmeti sunmaktadır. Konumuzda günümüz bankacılığının nasıl müşterilerine avantajlar sağladığını paylaştık.
Masraf almayan bankalar arasından bulunan Kuveyt Türk, havale, eft ve hesap işletim ücreti almayan bankalar arasındadır. Kuveyt Türk avantajları olarak bir Kuveyt Türk hesabı sahibi olduktan sonra şubesiz bankacılık avantajlarından da faydalanacaksınız. Peki Kuveyt Türk senin bankan avantajları nelerdir ? 
Bahsettiğimiz makaledeki tüm bilgiler Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu için geçerlidir.

Ömür Boyu Havale ve Eft Ücreti Ödemeyin

Kuveyt Türk havale ve eft için müşterilerinden ek ödeme talep etmemektedir. Havale ve eft için yaklaşık 2 ile 6 lira arasında diğer bankalar ücret kesintileri yapabilmektedir.

Hesap İşletim Ücretine Son

Kuveyt Türk hesap işletim ücreti gibi birçok bankanın aldığı ücretleri müşterilerinden almamaktadır. Ayrıca ek olarak kart ücreti almayan banka müşterilerine sağladığı bankacılık avantajları olarak gayet uygun görülmektedir.

Tüm Atm’lerden Ücretsiz Para Çekin

Kuveyt Türk kartınız ile ayda 3 defa olmak ile birlikte tüm farklı bankaların Atm’lerinden 3 defa ek ücret alınmadan para çekebileceksiniz.
Kuveyt Türk hesap açtırmak ve Kuveyt Türk kart başvurusu yapabilmek için resmi internet sitesi üzerinden seninbankan.com.tr adresi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Geri PTT Kredi Başvurusu
İleri Banka İpotekli Ev Nasıl Satılır?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir