Ev Almak İçin Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


Ev Almak İçin Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Bir ev almak için krediye ihtiyacım var diyenler için ev almak için kredi başvurusu nasıl yapılır? Ev almak için konut kredisi olarak bankaların sunmuş olduğu yüksek vadeli kredi seçenekleri ile ev sahibi olabilirsiniz. Emlak konut GYO sayesinde 240 ay vadeli konut kredisi veya 120 ay konut kredisi başvurusu yapabilmektesiniz. 

Yeni kampanya ile Şekerbank 30 yıl vadeli konut kredisi başvurusu yapabilmektesiniz. Böylece konut kredisi en fazla kaç ayda alınır sorusuna 30 yıl olarak cevap vermiş olduk. Ayrıca taksitle ev sahibi olmanızı sağlayan çekiliş sırası ile ev sahibi yapan firmalar bulunmaktadır. Bu tür firmalar kredi çekmenize gerek kalmadan sizi ev sahibi yapabilmektedir.
Ancak yüksek vadeli krediler özellikle 360 ay vadeli konut kredisi en son tercih edilen kredi olmalıdır. 120 ay ve 240 ay konut kredisi faizlerine göre daha fazla faiz ödeyeceğiniz için vadeyi az tutmanız sizin daha az ödeme yapacağınız anlamına gelmektdir.
İhtiyacınıza özel faiz oranları ile güncel yaptığımız banka konut kredisi faiz oranları listemizi inceleyebilirsiniz. Buna göre başvurularınızı yapmadan önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Düşük  Konut Kredisi Faiz Oranları

* Yapılan analizler bankaların resmi internet sitelerinden alınmıştır. Başvuru yaparken tekrar bu faiz oranlarını sorgulatabilirsiniz. Ödemeler ve faizleri 120 ay için hesaplanmıştır.
  • Ziraatbank Konut Kredisi faiz oranları olarak 100.000 TL’ye aylık taksit 1.710,20 TL’ye gelmektedir. Faiz oranı ise %1.38 olarak belirlenirken, yıllık maliyet oranı %18,2158 olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası konut kredisi faiz oranları olarak 100.000 TL’ye aylık taksit 1.879,81TL’ye gelmektedir. Faiz oranı ise %1.60 olarak belirlenmiştir. Toplam geri ödeme tutarı ise 225.577,20 TL olarak belirlenmiştir.
  • Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi  faiz oranları olarak %1.59 olarak belirlenmiştir.
Ayrıca Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 yazılı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Güncel olarak Ziraatbank en düşük vadeli konut kredisi olarak görülmektedir. Başvurularınızı bu yönde değerlendirebilirsiniz.
Geri Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu
İleri Kredi Kartı Nakit Avans Faizi Hesaplama

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir