Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu


Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptığınızda, .çeşitli avatajlar ve ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Kart özellikleri açısından Vakıfbank, zengin kart seçenekleri ile alışverişlerinize özel kredi kartı vermektedir. Genel olarak Worldcard olarak çeşitli kampanyalara dahil olabileceğiniz Worldcard başvurusu yaparken Vakıfbank tercih edilebilir.Dilerseniz bu kartları yakından inceleyelim.

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu yaptığınızda, Worldcard üye işyeri olan tüm mağazalarda Worldpuan kazanabilir ve ek olarak taksitlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank Worldcard yıllık kart aidatı almayan kart olarak müşterilerine ek avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda dilerseniz Mastercard veya VISA özellikleri ile hizmetinize yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde güvenle kullanmanız için ayrıca sanal kart hizmetide sunmaktadır.

Vakıfbank Taraftar Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Taraftar kredi kartı başvurusu yaptığınızda size ve takımınıza destek olabileceğiniz anlamlı bir kredi kartı sahibi olacaksınız. Alışveriş yaptıkça takımınıza özel süprizler ve World üye işyeri olan tüm mağazalar içinde yine avantajlar sağlamaktadır. Taraftar kart başvurusu yaptığınızda resimde görülen tüm takımlar adına özel kişiselleştirilmiş kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Takımların mağazalarında size özel indirimler ve takımların anlaşmalı olduğu sözleşmeye göre çeşitli indirimler kazanabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinde kart aidat ücreti olarak bir açıklama göremedik ancak yok diye umut etmekteyiz. Bu güzel anlamlı kredi kartları ile takımına destek olabilir ve belirttiğimiz gibi çeşitli indirimler kazanabilirsiniz.

Vakıfbank MilPlus Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank MilPlus kredi kartı başvurusu yaptığınızda, eğer seyehat etmeyi seven biriyseniz kazandığınız Worldpuanları, MilPlus ile daha yüksek miktarda değerlendirebilir, bu şekilde uçak bileti alabilir ve hatta Otel/Tur gibi çeşitli rezervasyonlar yaptırabilirsiniz. Ayrıca Worldpuanlarınız yeterli olmadığı durumlarda Avans Puan kullanarak yine yolculuğunuzda indirimler ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Vakıfbank Platinum Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Platinum kredi kartı başvurusu yaptığınızda, World ve Vakıfbank üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde Worldpuan kazanabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleriniz için özel seyahat sigortasını ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında 100 dolar ve üzeri harcamalarınızda yüzde %5 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Card Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank, üniversite öğrencilerine özel kredi kartı ile hazırlanan Worldpuan kazanabileceğiniz kredi kartı avantajlarla dolu diyebiliriz. Kart ücreti bulunmayan üniversite öğrencilerine özel çeşitli kampanya ve çekilişlerini internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Başvurularınızı Vakıfbank internet sitesi üzerinden veya şubelerden yapabilirsiniz. Kredi çekmek ve kredi haberlerini sayfamızdan takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Geri Sicili Bozuk Olana Kredi Başvurusu
İleri Ev Almak İçin Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir