Sicili Bozuk Olana Kredi Başvurusu


Sicili Bozuk Olana Kredi Başvurusu

Sicili bozuk olana kredi başvurusu yapabilmek için, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalara başvuru yaparak, kredi çekmek için bir şansınız olduğunu söyleyebiliriz. Kredi çekmek için belirtli kriterler arayan bankalar özellikle kredi notuna dikkat ederken, bazı bankalar kredi notu durumunuzu dikkate almadan kredi başvurunuzu olumlu neticede sonuçlandırabilir.
Kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenler olarak sicili bozuk olanlar bankalara borcu olup kredi çekemeyenler için bazı bankalara başvuru yapabilirsiniz. Başlıca olarak aşağıda listesi bulunan 2018 kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar olarak başvuru yapabilirsiniz.
Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar olarak  kara listede olanlara, yasal takipte olanlara ve icralık durumda olanlara kredi veren bankalar olarak bankaları listeledik. Umarız başvurunuz olumlu sonuçlanır diyerek listemize göz atmanızı tavsiye etmekteyiz.
Aktifbank kredi notu düşük olanlara kredi

Aktifbank Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Aktifbank, 48 aya kadar vade ile yüzde %2.89’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.Kredi notunu dert etmeyin sloganı ile dikkat çeken Aktifbank NKolay kredi kampanyası ile başvuru almaya devam etmektedir. Başvurularınızı internet üzerinden Aktifbank kredi başvurusu olarak yapabilirsiniz. Aktifbank ile 800 puana kredi veren bankalar olarak bilinmekte olduğu gibi bankanın belittiği gibi kredi notunu çok fazla önemsememektedir.
Burgan Bank kredi notu düşük olanlara kredi

Burgan Bank Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Burgan bank gelir belgesiz kredi başvurusu olarak masrafsız ihtiyaç kredisi vermektedir. Aylık faiz oranı yüzde %2,09’dan başlayan rakamlar ile  48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi haline gelmiştir.
Fibabanka kredi notu düşük olanlara kredi

FibaBanka Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Fibabanka anında kredi başvurusu yaptığınızda internet üzerinden yüzde %1,99’dan başlayan faiz oranı ile 20.000TL’ye kadar 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi vermektedir. Fibabanka kredi notu düşük olanlar içinde kredi başvurusu yapmanız için uygun olan bir bankadır.
Bank Pozitif kredi notu düşük olanlara kredi

Bank Pozitif Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Bank Pozitif sicili bozuk olanlara kredi başvurusu yapmanıza imkan tanıyan bankalardan birisidir. Peki Bank Pozitif kimlere kredi veriyor? Bankanın internet sitesi üzerinde pek fazla detay açık olarak görünmediğinden başvuru yapacak olanlar merak etmektedir. Bank Pozitif anında kredi başvurusu yapmanız için uygun bir banka olarak bilinmektedir. Ayrıca kredi notu düşük olanlara kredi vermekte olan bir bankadır.
Geri 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
İleri Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir