Enpara Kredi Kartı Avantajları ve Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Avantajları ve Başvurusu


Enpara kredi kartı , aidatsız kredi kartı olarak birden fazla kredi kartı avantajları olarak müşterilerine diğer kredi kartlarına göre avantajlar sunmaktadır. Ömür boyu kredi kartı aidatı ödemenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz Enpara kredi kartı , bu da yetmez gibi müşterilerine en az 2 yıl boyunca 100 TL aidat olarak kredi kartı sahiplerine ödeme yapmaktadır. 

Enpara kredi kartı avantajları olarak, Spotify ve Netflix gibi harcamalarınızda ödemelerin yarısını size geri iade eden Enpara kartı kartı başvurusu yapmak çok basit. Bankacılık işlemlerinde havale ve eft ücreti almayan bankalar arasında bulunan Enpara , kredi kartı ile diğer bankalara göre daha avantajları kampanyalar sunmaktadır. Ayrıca Enpara kredi kartı avantajları olarak ayda 1000 TL'ye kadar yapılan alışverişlerin yasal düzenlemenin izin verdiği alışverişlerde 3 adet taksitsiz alışverişinizi herhangi bir ücret ve faiz ödemeden taksitlendirebilirsiniz.

Enpara banka kartı başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra kredi kartı limit arttırma gibi tüm işlemlerinizi mobil ve internet şubelerinden yapabilmektesiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Enpara kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için Enpara müşterisi değil iseniz Enpara.com sayfası üzerinden veya Enpara müşterisi iseniz Enpara internet ve cep şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok