Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi 2018


Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi 2018

Kamu personeline özel kredi olarak çalışanlara , kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar,emekliler ve kadrolu işçilere özel kredi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz.
Vakıfbank, 90 bin TL’ye varan ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ayda yüzde %1,76’dan başlayan faiz oranları ile kamu çalışanlarına özel kredi imkanı sunuyor. Dileyenler Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden başvuru gerçekleştirebilirler. Kamu çalışanlarına özel ihiyaç kredisi olarak bankaların belirttiği şartlara uymanız durumunda kredi çekmek için uygun sayılacaksınız.
Halkbank kamu çalışanlarına özel kredi , 50 bin TL’ye varan ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile aylık yüzde %1,75’ten başlayan faiz oranları ile kamu çalışanlarına özel kredi imkanı sunmaktadır.Başvuru yapabilmek için Halkbank resmi internet sayfası üzerinden başvurunuzu yapabiliriniz.
Akbank kamu çalışanlarına özel kredi, 36 ay ihtiyaç kredisi başvurusu olarak, 75 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredi başvurusunu yüzde %1,25’ten başlayan faiz oranları ile bunlara ek olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi avantajı sağlamaktadır.
Kamu çalışanlarına özel kredi en fazla 48 ay vadeli olarak belirtilmiştir. Daha fazla bilgi için bankanız ile irtibata geçebilirsiniz.
Geri Enpara Kredi Kartı Avantajları ve Başvurusu
İleri 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir