Ertelemeli Kredi Veren Bankalar


Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli kredi veren bankalar kampanyalar ile 3 ay ve 6 ay ertelemeli kredi imkanı sağlıyor. Müşterilerin kredi çektikten sonra rahat ödeme yapmasını sağlamak amacı ile yapılan kampanyalar bazı bankalar tarafından uygulanıyor. Durumunuz sıkışık olduğunda sizi rahatlatan ertelemeli ihtiyaç kredisi , ödemelerinizi rahat şekilde yapmanıza imkan sunuyor. Peki hangi bankalar ertelemeli kredi veriyor işte detaylar ;
3 ay ertelemeli taksitli nakit Denizbank kredi kartı sahibi olanlar için kampanya olarak başlatmıştır. 6 ay ertelemeli kredi Denizbank olarak web sitesinde resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak başvuru yaparken kredi notu gibi durumlarınıza özel kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Denizbank kredi kartı 3 ay ertelemeli taksitli nakit imkanı sunmaktadır.Ayrıca Denizbank ertelemeli kredi verebilirken 6 ay vade imkanı ile başvuru yapmanızı kolaylaştırıyor. Kredi başvurusu yaparken mutlaka kredi puanınızın uygun olduğunu kontrol edin.
Kaynak : Denizbank resmi web sitesi
 3 ay ertelemeli kredi ING Bank sunarken %0.99 faiz oranı ile 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Vade ne kadar kısa olursa o kadar uygun kredi çekmeniz mümkün olmak ile birlikte 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Kaynak : ING Bank resmi web sitesi
3 ay ertelemeli kredi Akbank kampanyası ile %1.09 faiz oranı ile en fazla 33 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. 36 ay olarak yapılan ertelemeli kredi başvurusunda 3 aylık oluşan fark faizi ilk taksitte tahsil edilmektedir.
Kaynak : Akbank resmi web sitesi
3 ay ertelemeli kredi Finansbank kampanyası için sadece şubelerden yapılan başvurular için 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılmanız mümkün olduğunu duyurdu. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için ödeme ve faiz oranları Finansbank için resimde belirtilmiştir.
Kaynak : Finansbank resmi web sitesi
Geri Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar
İleri Acil Kredi Çekmek Mümkün mü?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir