Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar


Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli askerlik 21 gün olarak belirlendikten sonra bankalar , bedelli askerlik kredisi olarak kampanyalar başlatmaya başladı. Bedelli askerlik için 15 bin türk lirası ödenmesi gerektiği gibi bu miktarı bankalara bedelli askerlik kredi başvurusu yaparak ödemeniz mümkün. Peki hangi bankalar bedelli askerlik kredisi veriyor? Konumuzun devamında bu özel kredi için başvuru yapmanıza yardımcı olacak bilgiler bulacaksınız. 

Bedelli Askerlik Kredi Başvurusu Yapı Kredi

Yapı Kredi bedelli askerlik kredisi için kredi başvurusu kampanyasını başlatmıştır. 15 bin TL 24 Ay vadeli kredi için aylık 838 TL ödeme ile toplam 20 bin 112 TL olarak kredi başvurusu yapabilmenize imkan sunmaktadır
Kaynak : Yapı kredi resmi web sitesi

Bedelli Askerlik Kredi Başvurusu ING Bank

ING Bank bedelli askerlik kredi başvurusu için 3 ay ertelemeli kampanyası ile 48 ay vade ile 497 TL taksitlendirme imkanı sunuyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 23 bin 856 TL olarak belirlenmiştir.
ING Bank bedelli askerlik kredi başvurusu kampanyası ile birlikte Findeks kredi notunuza özel faiz oranları belirlemiştir. 3 ve 48 aya kadar olan kredi başvurularınız için faiz oranları şu şekildedir ;
Kaynak : ING Bank  resmi web sitesi

Bedelli Askerlik Kredi Başvurusu TEB

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) bedelli askerlik kredi başvurusu için 3 ay erteleme ile yüzde 1.70’ten başlayan faiz oranları ile bedelli askerlik kredisi 48 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Kaynak : TEB resmi web sitesi

Bedelli Askerlik Kredi Başvurusu İş Bankası

İş Bankası bedelli askerlik kredi başvurusu kampanyası olarak İş bankası web sitesi üzerinden 2018 yılı bedelli askerlik için İş Bankası ihtiyaç kredilerinden birine başvurmanız dahilinde başvuru yapabilmektesiniz. Size özel faiz oranları ile başvuru yaptığınızda faiz oranlarını kredi hesaplama bölümünden görebilirsiniz.

Kaynak : İş Bankası resmi web sitesi

2018 yılı bedelli askerlik için  tüm bankalara başvuru yapabilirsiniz

Kredi başvurusu yaparken bankaların güncel olan kampanyaları ile başvuru yapılabilmektedir. Bedelli askerlik olarak özel kredi kampanyaları olmayan bankalar şuan güncel olan en son kampanya ile başvurunuzu değerlendirmeye almaktadırlar.
Geri Bankaların EFT Para Transfer Saatleri 2018
İleri Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir