Kredi Kartı ile Para Gönderme Nasıl Yapılır?


Kredi Kartı ile Havale veya Eft Nasıl Yapılır ?

Kredi kartı ile havale eft yapılır mı?

Kredi kartı ile havale ve eft yapılır mı ? Kredi kartı ile havale ve eft yapmak evet mümkündür. Günümüzde tüm bankalar kredi kartından havale ve eft yapmanızı kolaylaştırmak için internet şubelerinde bu işlemi yapmanıza imkan veriyor. Kredi kartından hesaba para aktarma yapmak gibi başka birine göndermek için havale ve eft yapılabilmektedir. Peki kredi kartı ile havale nasıl yapılır?

Bankanızın internet şubesine giriş yaptıktan sonra para transferi kısmında kredi kartından veya hesaptan transfer seçeneklerini görebilirsiniz. Bu kredi kartınızın nakit çekim limiti kapsamında gerçekleşmektedir. Yani nakit para limitiniz uygun ise kredi kartınız ile havale ve eft yapabilirsiniz.
Akbank kredi kartı ile para transferi olarak cep telefon numarası ile birlikte hesaba havale işlemi gerçekleştirebilmektedir. Sizlerde bu tür işlemleri bankanızın internet şubelerini kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartı limit durumuna göre hesabınıza para aktarma işlemi yapabilirsiniz. Bu tür işlemler nakit avans seçeneği veya taksitli para çekme işlemi olarak görünmektedir. Dilerseniz kullanmak istediğiniz miktarı taksitlendirip kredi kartınıza ödeyebilirisiniz.
Geri Kredi Kartı Harcama İtirazı Nasıl Yapılır?
İleri Bankaların EFT Para Transfer Saatleri 2018

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir