İnial Kart Nedir Avantajları Nelerdir?


İnial Kart Nedir ?

İnial Kart Avantajları


İnial kart satın aldığınızda size bir kullanım klavuzu ile birlikte geliyor. Size yapmanız gereken tüm işlemleri anlatmakta olup kullanıma hemen açabilirsiniz. Kart kişiye özel olmak ile birlikte üzerinde isim soyisim bilgileri yazmamaktadır.  

İnial kart , 12 yaş sınırı ile Türkiye’de en küçük kaç yaşında banka kartı sahibi olabilirim sorusuna yanıt olarak karşımıza çıkıyor. İnial kart Mastercard logosu ile yurtiçi ve yurtdışı ödeme yapmanıza olanak sağlamak ile birlikte ATM üzerinden nakit para çekmenize izin verilmiyor. Üstelik İnial kart fiyatı 4,90 TL olarak belirlenmiş uygun fiyatı ile müşterilerini bekliyor.

İnial kart avantajları olarak 12 yaşında prepaid kart sahibi olabiliyorsunuz. İnial kart nereden alınır olarak gelen sorulara yanıt olarak İnial kart bankalarda sıra beklemenize gerek kalmadan Migros , PTT şubeleri , Teknosa mağazaları , D&R ve internet üzerinden satış yapan mağazalardan satın alabilirsiniz

İnial kart avantajları olarak makalemizde inial kart satın almak ve inial kart yaş sınırı gibi önemli detayları sizlere belirtmiş olduk.

Geri Online Oyunlar için Kredi Kartı Ödemeleri Risk Taşıyor.
İleri Kredi Kartı Harcama İtirazı Nasıl Yapılır?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir