Skrill Kart Türkiye Başvuru Alımı Başladı


Skrill Türkiye – Özel Kart Başvurusu 2018

Son zamanlarda PayPal gibi dev şirketlerin Türkiye’den çekilmesi ile gündeme oturan online para gönderme siteleri tamamen ülkemizi terkediyor derken , Türkiye’de birçok internet üzerinden yurtdışı satış işlemi gerçekleştiren firma ve bireysel satış yapan kişilere müjdeli haberi Skrill online ödeme şirketi verdi. Skrill ile yurtdışından anında ödeme alma işlemlerini kesintisiz yapabilirsiniz. Skrill , size bir PayPal alternatifi olabilir kalitede büyük bir şirkettir.


Skrill ATM kartı Prepaid özellikli geliyor. Yani Skrill hesabınızda bakiyeniz var ise alışveriş veya bankamatik ile nakit çekebileceksiniz. 75 bin adet başvuru yapılmasına izin verilen Skrill banka kartı yıllık kart kullanım ücreti 1,75 euro olarak belirtilmiştir.

Yurtdışı anında ödeme almak ve göndermek için Skrill hesabı yeterli oluyor. Bunun yanında Skrill kart başvurusu yapmanız durumunda bakiyenizi istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Başvuru yapmadan önce hesabınızın doğrulanması ve hesabınızda 10 Euro ya eşdeğer bakiye bulunması gerekiyor. Başvuru yapıldıktan veya Skill kartı teslim aldığınızda bu tutar hesabınıza geri yatırılacaktır. Yurtdışı ödeme almak 2018 olarak birçok ülkeye satış yapan vatandaşlar farklı hizmetler ile anlaşıp ticaretine devam ederken komisyon ödemek zorunda kalıyor.Eğer satışlarınızı Skrill ile yapabilirseniz çok düşük miktarlarda kesintiler ile yurtdışından ödeme almak mümkün.

 

Geri KOSGEB 50 Bin TL Faizsiz Kredi Şartları 2018
İleri Online Oyunlar için Kredi Kartı Ödemeleri Risk Taşıyor.

4 Yorum

 1. Avatar
  Temmuz 22, 2018
  Cevapla

  Selamlar, Skrill kart için başvuru yapmıştım fakat 35 gün geçmesine rağmen kart gelmeyince kartı iptal edip tekrar başvurmamı istediler, mecburen tekrar başvuru yaptım. Adres bilgilerimi de doğru bir şekilde ve Türkçe karakter içermeyecek şekilde yazmıştım, size kartınız ulaştı mı acaba veya bu konuyla ilgili bilginiz var mı ? Teşekkürler.

 2. Avatar
  Temmuz 24, 2018
  Cevapla

  Merhaba Bilal bey. başvuru yapmadan önce hesabınızı tam olarak doğrulamalı ve hesabinizda en az 10 euro bakiye bulunmalıdır. Bu sayede Skrill kart başvurunuz onaylanmaktadır.

 3. Avatar
  Bilal
  Ağustos 3, 2018
  Cevapla

  Tekrar merhabalar, hesabım doğrulandı içerisinde para da var fakat kart halen gelmedi. Zarf olarak gönderildiği için takip kodu da yok, Ptt dağıtım yerine kadar gittim gene yok..Skrill çok yardımcı olmuyor bu konuda. Ben daha kartı Türkiye'de alıp tanıtan görmediğim için kimseden de yardım alamıyorum. Artık son çare olarak kargo ile gönderilmesini talep edeceğim,İngilizce de bilmediğim için şirketle irtibata geçemedim. İnşallah benim gibi sorunuolan yoktur. İyi günler dilerim

 4. Avatar
  Ağustos 4, 2018
  Cevapla

  Merhaba Bilal bey, yaşadığınız sorun için müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi önermekteyim. Avrupa birliği içinde olan ülkeler için 7-10 gün içerisinde teslimat yapılırken, Türkiye için bu süre 20 günü bulabilmektedir. Kartınızın gönderim durumunu sorgulamak için Google Translate aracılığı ile küçük bir çeviri iletisi hazırlayabilir ve müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var ise bize eposta gönderebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir