Papara Kart Nasıl Alınır ? Nerede Satılır ?


Papara Kart Nerede Satılır ? Papara Kart Ücreti Nedir?

Papara nedir? Papara Türkiye’de BDDK Lisanslı online para transferi ve temin edildiği zaman Papara kart ile dünya genelinde alışveriş yapabilmenize olanak tanıyan resmi bir ödeme şirketidir.
Prepaid kart olan Papara kart nerede satılır sorusuyla başlayalım. Öncelikle Papara kart satın alabileceğiniz yerler olarak D&R mağazaları ,Tvek gibi günlük hayatta gezerken satın alabileceğiniz gibi , internet üzerinden N11 , Gittigidiyor sanal mağazalarından sipariş edebilirsiniz.
Papara ile ayda 5.000 TL’ye kadar ücretsiz işlem yapabilir ve 1 ayda en fazla 100 kişiye para gönderebilirsiniz. Limitlerinizi kaldırabilmek için kurumsal veya anlaşmalı olmanız gerekmektedir. 5.000TL limitinden sonra %3.5 oranlarında aldığınız her para için kesinti uygulanmaktadır.
Papara kart iki ayrı özellikte satışa sunulmaktadır. Bunlar ise ;
  1. Üzerinde isim olmayan ve temassız ödeme özelliği olmayan Papara Kart 4,90TL
  2. Üzerinde isim yazılı , temassız ödeme özelliği olan ve ATM’lerden para çekme özellikli kart fiyatı ise 10 TL olarak belirlenmiş.
18 yaş altı banka hesabı açmak yerine 18 yaş altı banka kartı kullanmak gibi Türkiye’de hizmet eden papara kayıt olduktan hemen sonra işlem yapmanıza olanak sunuyor.

Papara Güvenilir mi ?

Papara , BDDK tarafından lisanslı olan bir elektronik ödeme gönderme alma servisi dışında kart talep ettiğiniz zaman bu kart ile dilediğiniz gibi harcama ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz güvenilir bir şirkettir.

Papara Yaş Sınırı Nedir ?

18 yaş altı banka kartı alabilmeniz adına Papara ve Papara kart sahibi olabilmeniz için 13 yaşında olmanız yeterli olmakta olup , papara üyelik sözleşmesi içeriğinde bunları görebilirsiniz.
Geri En Fazla Faiz Veren Banka 2018
İleri İş Bankası BURSASPOR Kart Başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir