Mobil Ödeme Nakit Çevirme 2018


Mobil Ödeme Nakit Çevirme 2018

Mobil ödeme nakit çevirme 2018 , nakit para  günümüzde mobil ödeme ile alışveriş imkanı sağlayan cep telefonu opetatörleri ile internetten mobil ödeme ile alışveriş yapabilir , ödemelerinizi faturanıza yansıtabilir veya hattınızda bulunan kontör TL miktarından ödeyebilirsiniz. Mobil ödeme yöntemleri olarak Türkiye’de hizmet veren operatörler bulunmaktadır.
Mobil ödeme yöntemleri
Mobil ödeme nakite çevirmek için anlaşmalı kurum veya hizmetleri kullanabilirsiniz. Ancak genel olarak cep telefon operatörleri hizmet bedeli olarak işlem tutarının yaklaşık yüzde 50 sini kesmektedir. Bu durum oldukça üzücü olmasına rağmen mobil ödeme nakit para olarak dönüştürülebilir..

Mobil Ödeme Nedir? Mobil Ödeme Nasıl Yapılır ?

Mobil ödeme , sadece cep telefonu hattınız ile faturanıza yansıtılan veya kontör TL bakiyeniz ile harcanabilen bir dijital ödeme yapma yöntemidir. Mobil ödeme nasıl yapabilirim? Mobil ödeme yapabilmek için cep telefonu servis sağlayıcınıza onay vermelisiniz. Mobil ödeme açtırma onay işlemi müşteri hizmetleri tarafından yapılabilir. Ayrıca hattımı mobil ödemeye nasıl kapatırım diyorsanız bu işlem içinde  mobil ödeme kapatmak için yine müşteri hizmetlerine bilgi vermelisiniz.
Mobil ödeme kabul eden sitelerde alışveriş yapmak için Mobil ödeme ile ödeme yap seçeneğini seçtikten sonra cep telefonu sağlayıcısını seçmelisiniz. Türk Telekom mobil ödeme , Vodafone mobil ödeme , Turkcell mobil ödeme yöntemlerinden uygun olanı seçerek işleminize site üzerinden devam edersiniz. Cep telefonunuza mobil ödeme ile ilgili istenilen ücret ve onay mesajı göndermeniz istenir. Onay verildikten sonra mobil ödeme yapma işleminiz başarılı şekilde tamamlandığına dair size bilgi verilir. Mobil ödeme kabul eden siteler 2018 yılında birçok alanda kullanılmaktadır.
Mobil ödeme ile nakit para almak için hizmet veren firma veya kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Mobil ödeme bozdurmak için işlem yapacağınız kişi veya firmayı mutlaka güvenli olduğuna dikkat etmelisiniz. Kontörü paraya çevirme , mobil ödeme ile nakit dediğimiz sistem ile aynı anlamı taşımaktadır.
Geri İş Bankası BURSASPOR Kart Başvurusu
İleri KOSGEB 50 Bin TL Faizsiz Kredi Şartları 2018

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir