Kredi Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli


Kredi Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

İhtiyaç Kredisi Çekerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

İhtiyacınız durumunda acil kredi aradığınız zaman bu tür başvuruları yapmadan önce mutlaka kredi notu durumunuzu sorgulamanız önerilir. Çünkü kredi notu düşük olan vatandaş , kredi başvurusu yaptığı ve onaylanmadığı durumlarda kredi notu tekrar düşmektedir. Kredi notu durumunuz kredi çekmek için uygun olduğundan emin olduktan sonra kredi başvurusu yapılmalıdır.
Paraya ihtiyacınız var ve kredi çekmek için uygun değil iseniz kredi çekmek için farklı yöntemler düşünebilirsiniz. Günümüzde en çok yaygın olarak kullanılan Faturalı hatta kredi çekme yöntemine inanılmaz derecede talep gelmektedir. Bu yöntem oldukça basit olmak ile birlikte ödeme miktarınız normal ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınıza göre daha fazla olmaktadır. Düşük kredi notu ile kredi veren bankalarda bulunmakta olduğu gibi bu tür bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bu durumlarda kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar listemizi inceleyebilirsiniz.

Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kredi notu , aynı zamanda kredi puanı olarak bilinmekte olan eş anlamlısı kredi skoru terimine dayalı bankacılık sektöründe müşterinin faaliyetlerini düzenli yaptığında yükselen, düzensiz yaptığında ise tam tersine düşme yaşayan puan birimine verilen addır. Kredi notu sorgulama Findeks web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Siteye üye olduktan sonra dilediğiniz an kredi notu sorgulama işlemi yapabilir , notunuza göre kredi başvurusu yapablirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

 • Odeabank İhityaç Kredisi – Odeabank kredi notu düşük olanlara ve borç yapılandırma kredisi olarak bilinen ihtiyaç kredisi sunmaktadır
 • Burganbank İhtiyaç Kredisi – Burganbank genelde borcu olan kişilere kredi veren banka olarak bilinmekte olan düşük kredi notu ile kredi veren bankalar olarak bilinmektedir.
 • FibaBanka İhtiyaç Kredisi – FibaBanka Borç yapılandırma , ihtiyaç ve sigortasız kredi veren bankalar olarak bilinen düşük not ile başvuru yapılabilen bankadır.
Öğrenci için kredi başvurusu olarak bazı bankalar okuyan gençlere ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Bu tür kredilerin şartları bankaların yaptığı kampanya koşullarında belirtilmektedir.

Öğrenciye kredi ve kredi kartı veren bankalar

 • Akbank Öğrenci kredi kartı başvurusu
 • Vakıfbank Öğrenci kredi kartı başvurusu
 • Garanti öğrenci kredi kartı başvurusu
 • Ziraat öğrenci kredi kartı başvurusu
 • Teb öğrenci kredi kartı başvurusu
Bu bankalar yaptığı kampanyalar ile Öğrencilere özel kredi kartı sunmaktadır.
Kredicekmek.com ekibi olarak güncel yapılan paylaşımlar bilgi amaçlı olup , sitemiz üzerinden yapılan tüm kredi başvuruları tamamen tarafınızdan yapılmaktadır.
Geri 60 Ay Vadeli Kredi
İleri Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar 2018

2 Yorum

 1. Avatar
  Adsız
  Haziran 27, 2018
  Cevapla

  kredi notum 900 kredi çekebilirmiyim birkaç bankaya başvuru yaptım ama kredi başvurusu reddedildi

 2. Avatar
  Temmuz 27, 2018
  Cevapla

  Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar olarak bankaları arayıp bilgi alabilirsiniz. Kolay kredi olarak sitemizde bu tür başlıklar bulabilirsiniz

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir