Ön Ödemeli Kart Nedir ? Ön Ödemeli Kart Almak İçin Ne Yapmalıyız?


Ön Ödemeli Kart Nedir ?

Ön ödemeli kartlar, herhangi bir kredi bakiyesi bulunmayan içine para yüklenerek kullanılabilen özel kartlardır..  Ön ödemeli kart ile dilerseniz   internet , mobil alışverinizde veya günlük hayatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Ön ödemeli kartlar Pre-paid card yani yükleme yap , harcama yap sistemi ile çalışırlar.

Ön ödemeli kart veren bankalar ile birlikte bu tür kartları internet ortamında satışını yapan firmalarda bulunmaktadır. Ön ödemeli kart almak için birden fazla firmaya veya bankaya başvurabilir kendinize veya aileniz için kart alabilirsiniz.

Ön ödemeli kart avantajları nelerdir ?

Ön ödemeli kart avantajları sizlere alışveriş yaptıkça puanlar kazandırabilir ve bunun dışında kart ücreti gibi ücretler talep etmezler. Ayrıca internet ortamında yapacağınız alışverişler için daha güvenli altyapı kullandığı için kart bakiyeniz asla eksi bakiye borçlanma gibi bir duruma girmez.Ön ödemeli kart veren bankalar hangileri ?

Günümüzde birçok bankaya yapılan başvurularda ön ödemeli kart alabilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.


Ön ödemeli kart – Prepaid kart satın al

Ön ödemeli kart satışı yapan firmalar ile birlikte online ödeme yöntemleri olarak bilinen resmi kuruluşlar sizlere ön ödemeli kart satışı yapabilmektedir.


Geri Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018
İleri Borç Transferi Kredisi , Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır ?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir