Borç Transferi Kredisi , Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır ?


Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bankalara olan borçlarınızı ödeyemiyor ve taksitlerinde zorluklar mı çekiyorsunuz ? O halde borç kapatma kredisi adı altında borç transferi kredisi ile borç yapılandırma kredisi çekmek mümkün. Bu tür krediler ile birden fazla bankaya olan borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilir ve yeniden borç yapılandırma kredisi ile düzenleme yapabilirsiniz. Bankalar bu konu ile ilgili kampanyalar sunmakta olduğu gibi bankalardan bilgi almanız önerilir.

Borç kapatma kredisi ile birlikte ödeme zamanınızı geçen faizlerde indirim yapılarak ödeme yapacağınız gün esas alınmaktadır. Bu sayede yapılandırma kredisi size ek indirim sağlayacaktır.
Şimdi borç transfer kredisi almak için bankaların sunduğu kampanyalara göz atalım. Hangi banka borç transfer kredisi veriyor? 60 ay vadeli borç transferi ile borçlarınızı 60 ay taksitle ödeyebilirsiniz.
  1. TEB Yılın Transferi Kredisi
  2. Odeabank Borç Transfer Kredisi
  3. Şekerbank Borç Transfer Kredisi
Bankaların sunduğu özellikler içinde borç transfer açıklamaları ve şartları belirtilmiş olup mutlaka bu tür konuları araştırmanız önerilmektedir.
Diğer bankalardaki Bireysel KrediKredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınızı Şekerbank BorçTransferi Kredisi ile kapatıp, sadece Şekerbank‘a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. *Kredi tahsis ücreti kullandırılan kredinin binde 5’ini geçemez.
Geri Ön Ödemeli Kart Nedir ? Ön Ödemeli Kart Almak İçin Ne Yapmalıyız?
İleri Kadın Girişimcilere Özel Kredi Başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir