PayPal Kullanma Yöntemleri 2018

Paypal Kullanmak İçin Yöntemler

Türkiye'de PayPal kullanmak kapatıldığı için birçok kişi bu sorun yüzünden ödemelerini alamamakta ve sürekli sorunlar yaşamaktadır. Bizler bu yazdığımız Paypal kullanma yöntemleri için ikinci makalemizde daha derin bilgiler sunmaya karar verdik.

Öncelikle Türkiye üzerinden PayPal kullanabilmeniz için yurtdışı PayPal hesabına ihtiyacınız olacaktır. Bizler yeni bir keşif yaparak PayPal alternatifleri bulduk. Bu zamana kadar paylaşılmayan bilgiler yine kredicekmek.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Ayrıca PayPal kullanma yöntemleri ve banka hesabı açmak olarak yazdığımız ilk makalemizi de okumanızı tavsiye etmekteyiz.


PayPal ile ne tür bir ödeme alacağınıza karar verdikten sonra ilk ve hızlı ödeme alma ve banka hesabınıza çekme yöntemi olarak seçeneğimiz G2A ile Paypal kullanma yöntemidir.G2a geçen oyun siteleri bulup açacağınız yurtdışı PayPal hesabı ile G2a ödeme yöntemi üzerinden PayPal ödeme sistemini seçtiğinizde hesabınızdaki para oyun sitelerine yüklenir. Siz bu siteleri kullanarak oyun içinde alım satım yapabilir ve paranızı nakite çevirebilirsiniz. Bu işlemlerden farklı olarak Kontör satışı yaparak paranızı nakite çevirebilirsiniz. Bu işlemler ile yaklaşık yüzde 10 olarak kayıp yaşamanıza rağmen yinede bu Paypal kullanma yolları olarak güzel bir yöntem olacaktır.

İşte Yapmanız Gerekenler

  • G2a.com kayıt olmak ve açtığınız paypal hesabını g2a ile birleştirmek
  • G2A geçen bir site bulmak ve G2a ödeme seçeneğini kullanarak PayPal bakiyenizle alışveriş yapmak
  • Siteye geçen bakiyeyi en uygun şekilde kullanıp nakite çevirmek
Bu işlemlerden sonra Paypal kullanmak 2018 yılı için biraz kesintiler dahilinde zorda olsa mümkün olacaktır. Ancak yapılan bu işlemler tamamen kullanıcı sorumluluğunda olduğunu unutmayınız.

1 yorum:

  1. G2a ile bütün paypal bakiyemi bozdurdum. Teşekkürler.

    YanıtlaSil