Devlet Destekli İhtiyaç Kredisi 2018

Nefes kredisi ve sıfır faizli kredi şartları

Devlet Destekli İhtiyaç Kredisi

Devlet destekli kredi faizsiz olması ile bilinen en uygun ihtiyaç kredisi olarak bilinmektedir. Yapılan kampanyalar ile sizlerde sıfır faizli kredi çekebilirsiniz. Ancak belirtilen hususlara uymanız gerekmektedir. Faizsiz kredi desteği sadece devlet destekli kredi başvurusu ile yapılmaktadır. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar için yazımızı tamamen okumanız tavsiye edilir.


Yeni yasa devlet kredisi başvurusu ile birlikte faizsiz kredi veren bankalar 2018 olarak yapılan incelemelerimizde devlet kredisi faizsiz nasıl alınır bilgilerini sizlere paylaşmış olduk.Özellikle Nefes kredisi nedir? Nefes kredisi başvurusu ile birlikte Nefes kredisi başvurusu nasıl yapılır bilgileri tam olarak incelendi.

Nefes kredisini kimler alabilir bu krediye başvurabilmek için öncelikle KOBİ statüsüne sahip olmanız gerekmektedir. Diğer alanlarda faizsiz kredi başvurusu yapabilmeniz için özellikle bu durumu yakından ilgilendiren emeklilere faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.

Şimdi faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar listemize göz atabilirsiniz.

  • Albaraka Türk 
  • Ziraatbank
  • Türkiye Finans
  • Vakıfbank
  • Kuveyt Türk
Listemizde bulunan bu bankalar sıfır faizli ihtiyaç kredisi vermektedirler. Ancak verilen kredi kar payı oranına göre faizsiz kredi olarak belirlenmektedir.

Hiç yorum yok